NHL هنوز خود توصیه تیم برای آماده سازی طرح های احتمالی برای بازی بدون تماشاگر در میدان جنگ به عنوان ابزاری برای حفاظت در برابر coronavirus حتی به NBA.

اما اگر می کند که تبدیل به یک ضرورت دیوید کوین تجربه با این پدیده است. ببینید Blueshirts مربی بود که یک دانشجوی سال اول defenseman که برای دانشگاه بوستون در برابر لوول در “سرخک بازی” در والتر براون عرصه on Feb. 27, 1985 که در آن تماشاگران محروم شدند به دلیل شیوع این بیماری در محوطه دانشگاه.

“شما می دانید این نوع, خنده دار, شما 18, 19, و شما واقعا به یک افتضاح بسیاری از فکر به چیزهای شبیه به آن و یا حداقل شما نیست در آن روز” کوین گفت: با کف دست زدن عکس در روز جمعه. “این نوع مانند” چه کسی اهمیت میدهد ؟ ما باید بازی به بازی اجازه دهید آن بروید.

“من به یاد داشته باشید که برای اولین بار 10 دقیقه یا تا آن واقعا عجیب و غریب است. اما سپس آن را به نوعی به نظر می رسید طبیعی است. شما در بازی خالی rinks تمام زمانی که شما یک بچه مناسب است ؟ واقعا برای من به یاد ماندنی ترین بخشی که شب شد ضرب و شتم لوول … و ما می خواستیم به ضرب و شتم لوول.”

ما به لوول در یک لحظه اما افسانه ای جک پارکر که مربی BU برای 40 سال بود و در پشت نیمکت که 5-3 پیروز به نام بازی است که از عجیب ترین لحظه در Terriers’ 34 سال اجرا از سال 1971 از طریق 2005 در انبار قدیمی.

“این ‘سرخک بازی’ برای اطمینان حاصل کنید. ما یک بازی با هیچ کس در اینجا” پارکر در مصاحبه با گفت: uscho.com زمانی که تیم خود را ساخته شده حرکت به Agganis عرصه است. “وجود دارد یک سرخک در اطراف پردیس و برخی دیگر از دانشگاه ها. پس از آن مطبوعات داوران این timekeepers و ما — طرفداران هیچ وجه. این واقعی بود وهم آور, احساس, بسیار, عجیب و غریب بازی.”

کوین گفت: هیچ یک از اعضای تیم به سرخک است. پنجاه و چهار نفر به قرارداد این بیماری قبل از بو لغو رویدادهای عمومی برای یک زمان کوتاه منجر به شکستن بهار. یک بازی بسکتبال در مقابل شمال شرقی بود که بازی بدون تماشاگر است.

“این بود که فقط یکی از بازی گفت:” کوین که در ابتدا فکر می کردم که بازی ممکن است بازی خود را در فصل ارشد. “سپس آن را فقط به چیزهای عادی.”


پس لوول?

“آنها یکی از تیم های هاکی شرق در زمان از ECAC و ما می خواستیم به نوع ایستادن برای لیگ” کوین گفت. “بنابراین ما بودند تا برای بازی لوول.”

BU بازی لوول (UMass Lowell از سال 1991) که پردیس واقع شده است در حدود 25 مایل در خارج از بوستون چهار بار در سال و برنده هر چهار. و اگر Quinn نمی مجزا به یاد بیاورید جزئیات “سرخک بازی” او مطمئن شوید که به یاد لوول بهترین بازیکن, جان موریس.

“جان موریس وجود دارد یک پسر با استعداد به عنوان آنها آمد” کوین گفت. “این باور نکردنی بود آنچه که او می تواند انجام دهد. صادق. اما او متفاوت بود ، او همیشه می خواستم به خانه. زمانی که او استخدام شد توسط BU او گفت: جک پارکر که آن را بیش از حد دور از خانه و بنابراین او رفت و به لوول. بیست و پنج مایل!

“اما آنچه که او می تواند انجام دهد بر روی یخ … من فکر می کنم او هنوز هم هاکی شرق تمام وقت منجر گلزن.”

موریس در واقع این کنفرانس تمام زمان گلزن برجسته, داشتن ثبت 177 امتیاز (74-103) در 121 بازی با BC David اما و بو جان کالن یک تیمی از کوین دوم و سوم بود. موریس بوده است Devils’ پنجم دور و 86-به طور کلی پیش نویس انتخاب در سال 1984 و به این تیم پیوست در 1988-89 خاموش فوق العاده اردوگاه های آموزشی. او با بازی چهار بازی و … به خانه رفت.

“بحث در مورد مهارت ها را تماشا او را به انجام کارهای با جن در عمل و فقط شروع به خندیدن چگونه شگفت انگیز آن بود. بچه ها دهان خواهد بود باز” برندان Shanahan هم تیمی گفت: عکس با کف دست زدن. “او کاملا در [پاول] Datsyuk دسته اما او مشابه در مجموعه مهارت در شروع است.”

پاول Datsyuk … جان موریس … چه ؟

“خوب” پاول زمان آن را به سطح بعدی” Shanahan گفت. “جان او فقط ترک. او به خانه رفت.”

موریس آیا بازگشت سال آینده در واقع بازی برای یک زمان کوتاه در بالای خط بین Shanahan و جان مک لین که Patrik Sundstrom رفت با پشت بد و 86 بازی به طور کلی برای شیاطین بیش از برش پنج فصل است که او در آن ثبت شده 16 اهداف و 46 امتیاز. او تا به حال مختصر نانامی به بازی با کوسه ها و برونز قبل از بازی یک سال در ایتالیا و دیگری در آلمان (و نه در اطراف گوشه از لوول) به پایان کار خود را.

“جان بسیار آرام و بسیار هوشمند” Shanahan گفت. “او واقعا دوست خوب و محترم در اتاق. من لذت می برد بازی با او.”


آنها را هاکی مستعار مانند “موشک پاکت پی سی” دیگر و آنها را بازیکنان هاکی مانند هانری ریچارد کنه یا.

ریچارد 11 بار برنده جام استنلی در طول دوره او 20 سال زندگی حرفه ای با افسانه جایگزین ارزشیابی دوزبانه Blanc et Rouge, گذشت روز جمعه در سن 84. او به عنوان شدید به عنوان آنها آمد این 5 فوت 7 (شاید) مرکز که 15 سال جوان تر از برادر بزرگتر خود موریس; به عنوان عمدی در راه خود را به عنوان خوانده شده را علامت مسیه.

او به ثمر رساند در اواخر دوره دوم و در اوایل سوم برای بستن و گل برنده بازی 7 از سال 1971 جام در شیکاگو است. او گل وقت اضافه برنده جام در بازی 6 در دیترویت در سال 1966 توسط جارو جن در بازوی خود را با دست یا به عنوان او رفت و لغزش را از طریق چین برمیگردد برت هال بدون هدف جنجال 43 سال است. در سال 1971 توسط راه او شده بود benched توسط Al MacNeil در اواخر بازی 5. ریچارد در پاسخ به تماس او را “بدترین مربی من تا به حال بازی برای” دو بازی قبل از به ثمر رساند برنده جام.

Henri Richard is presented with the Stanley Cup by NHL president Clarence Campbell after the Canadiens beat the Blackhawks for the championship in 1973.
هانری ریچارد ارائه شده است با جام استنلی توسط NHL جمهور کلارنس کمپبل پس از Canadiens ضرب و شتم Blackhawks برای قهرمانی در سال 1973.AP

در نیویورک البته او خود را مشهور سری از دعوا در جعبه مجازات در این باغ قدیمی با ویک هدفیلد. این روز زمانی که تیم یک پنالتی جعبه بازیکنان از طرف مخالف از هم جدا شده توسط یک راهرو در می ایستد و شاید یک گارد امنیتی.

“این چیزی بود شخصی, اما من نمی خواهم او را یک بیت آن” هدفیلد گفت: در سال گذشته قبل از شماره 11 بازنشستگی مراسم است. “او مانند یک بازیکن مهم در تیم خود او پسر من تا به حال به بازی کردن و هدف است. وجود احترام متقابل اما نیز وجود دارد یک متقابل دوست ندارم. هیچ چیز شخصی است. از آن ما بود ، من به او می دانم بعد پس از ما بازنشسته شد و از آن متفاوت بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im