روز بعد پر از اشک تلویزیون ظاهر لایحه Ackman شبکه $2.6 B از شرط در برابر بازار

زمانی که میلیاردر لایحه Ackman رفت و در تلویزیون در هفته گذشته به قطره قطره هشدار می دهند که “جهنم در حال آمدن است” و التماس کاخ سفید را تعطیل کشور برای 30 روز او زانو در یک شرط بندی در برابر بازار است که مشبک او $2.6 میلیارد دلار است.

در یک جمعه توجه سرمایه گذاران را به خود Pershing مربع صندوق Ackman گفت: نقد کردن اعتبار پرچین روز دوشنبه برای سود $2.6 میلیارد دلار است. پرچین که او شروع به ساختمان در مارس 3, هزینه او حدود 27 میلیون و بزرگ به ثمر رساند به عنوان سهام و بدهی بازارهای floundered در ترس از آینده همه گیر — ترس منتقدان می گویند که او به استوک.

پس از شلیک یک tweetstorm به رئیس جمهور تهمت در 17 مارس پیشنهاد که به ما تحمیل سراسر کشور “تمدید رخصتی بهار” برای مبارزه با این ویروس گسترش Ackman به نام به CNBC صبح روز بعد. در یک عاطفی او ادعا کرد که قفل شده را در اواخر ماه فوریه پس از تحقق چگونه مرگبار این بیماری همه گیر خواهد بود برای افرادی مثل خود سیستم ایمنی به خطر بیافتد septuagenarian پدر.

“هر کس احساس می کند شما می دانید 99 درصد شانس من باشه!'” Ackman گفت هوا. “اما آن را به شما: این فرد شما آن را به. من قصد کشتن پدر من باشه؟”

پس از CNBC ظاهر Ackman شد lambasted توسط منتقدان برای کمک به در حال حاضر افسرده بازار سهام نزول پایین تر است. “لطفا Ackman خاموش CNBC از مردم قبل از شروع به پریدن پل” شخص میلیاردر و سابق صندوق های تامینی مدیر مایکل Novogratz توییتی.

در حال حاضر به اندازه Ackman سود — به اسپرد اعتباری گسترش به عنوان سرمایه گذاران زد ایمنی — تبدیل سران دوباره.

“به نظر می رسد مانند یک جهنم از یک تجارت” کنایه آمیز یک معامله گر در یک بانک بزرگ که خواندن Ackman را روز شنبه نامه. “من حدس می زنم لایحه بود گریه در تلویزیون برای بسیاری از دلایل. اشک شادی.”

منابع نزدیک به Ackman می گویند او را از دست داده و پول به طور کلی با توجه به قرار گرفتن در معرض به سهام و در نتیجه از دست دادن از 6.5 درصد در سال در اوایل ماه مارس. آنها اشاره می کنند که او یکی از اولین سرمایه داران به بستن دفتر خود و به کارکنان برای کار از خانه به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس در اواخر فوریه.

“شاید آن را به حال چیزی برای انجام با آنچه که قرار بود در جهان” یک منبع کنایه آمیز در مورد سهام جهانی تار و مار.

در طول CNBC مصاحبه Ackman گفت: او می خواهم به خرید سهام بر اساس اعتماد به نفس خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال مشاوره خود را. او به خصوص صعودی در مورد سهام در هتل هیلتون که او پیش بینی کرد که “به صفر” اگر عمل رادیکال نبود گرفته شده در برابر ویروس.

در روز شنبه نامه Ackman گفت: سرمایه گذاران است که “قابل ملاحظه ای از درآمد حاصل” از $2.6 میلیارد دلار ثروت باد آورده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید بیشتر سهام در زمان سرمایه گذاری مانند هیلتون, Starbucks, رستوران, مارک های و لاو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>