DC شهردار را تهدید می کند زمان زندان برای ترک خانه در طول coronavirus

واشنگتن — شهردار موریل Bowser خود تهدید ساکنان واشنگتن با 90 روز در زندان و $5,000 خوب اگر آنها را ترک خانه های خود در طول شیوع کروناویروس.

تهدید به زندان نگران کننده است ساکنان مدنی و آزادی خواهان که اشاره می کنند که حداقل پنج زندانی آزمایش مثبت برای COVID-19 در شهر 1,700-زندانی زندان در نزدیکی کاپیتول هیل.

“پیام ما همان باقی می ماند: اقامت خانه” Bowser یک دموکرات در بیانیه ای گفت: دوشنبه. اقامت-صفحه اصلی سفارش استثنا است برای خرید مواد غذایی و کار تلقی می شود ضروری است. تفریح در فضای باز مانند در حال اجرا مجاز است اما نمی تواند شامل افراد خارج از خانواده.

منظور این است که شبیه به دیکته در کشور همسایه مریلند و ویرجینیا اما شوکه ساکنان واشنگتن که در آن وجود دارد فقط 401 ملت را 160,000 موارد تایید شده.

“این دیوانه است. جنایی مجازات ؟ ” توییتی مرسدس Schlapp, رئیس جمهور تهمت سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات استراتژیک و مشاور خود انتخاب مجدد مبارزه است.

مونیکا هاپکینز, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از ناحیه کلمبیا گفت: “این پست “ما خواهد بود عمیقا نگران” اگر کسی در واقع دستگیر شد برای نقض نظم است.

“زمانی که ما شاهد این سفارش ما فکر کردم شما می خواهید به ارسال آنها کجا؟'” هاپکینز گفته است. “افراد دستگیر شده که باعث انواع و اقسام مشکلات که در تضاد به اهداف کاهش virus.”

آیتالله سیستانی از DC واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به دنبال انتصاب یک متخصص برای کمک به کاهش جمعیت این شهر تنها زندان از سالمند و سلامت-خطر بیافتد و غیر خشونت آمیز زندانیان. بسیاری از زندانیان در انتظار محاکمه است.

این اتحادیه کارگری به نمایندگی DC زندان افسران — بخشی از علایق منظور از پلیس — رای “عدم اعتماد” در این ماه در مقابل وزارت اصلاحات رهبران بیش از شرایط ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چون DC دادگاه عامل در ظرفیت محدود با توجه به این ویروس که مشخص نیست که بازداشت مردم خواهد بود قادر به منتشر شد هاپکینز گفت.

“آنچه که ما امیدواریم به صورت داوطلبانه با رعایت ماندن در خانه سفارش و اختیار در بخشی از افسران به شکستن این نوع از همه چیز و فرستادن مردم به خانه” هاپکینز گفت.

DC شهری اداره پلیس بلافاصله ارائه پاسخ به این پست در مورد اجرای, از جمله این که آیا ساکنان خواهد بود هشدارهای صادر شده برای مرتبه اول. این شهرستان دارای یک 6,500 نفر جمعیت بی خانمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است که مقامات فدرال اجازه می دهد خودمختاری محلی.

“ما اجازه فرمانداران در دولت خود را تقریبا به آنچه که آنها می خواهند با نظارت ما و آنها با ما مشورت کنید در همه موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>