DCFS دوباره به عنوان کارگردانی که در بحبوحه مرگ کودکان ترک می کند، بر سر دوراهی قرار دارد

[ad_1]

استعفای ناگهانی بابی کاگل به عنوان رئیس بخش خدمات کودکان و خانواده شهرستان لس آنجلس در این هفته پایان دوره پرآشوب بزرگترین آژانس حمایت از کودکان در کشور است و رهبران شهرستان را مجبور خواهد کرد تا با مسائل سیاسی کلیدی در مورد نحوه مددکاران اجتماعی مبارزه کنند. به گزارش های سوء استفاده و بی توجهی پاسخ دهید و مداخله در خانواده ها را انتخاب کنید.

DCFS پس از یک سری مرگ و میر و جراحات شدید به کودکانی که تحت نظر دارد، از جمله پسر بچه 4 ساله ای که ماه گذشته در کما در بیمارستان بستری بود، با نظارت فزاینده ای مواجه است.

آژانس هنوز با اثرات همه‌گیری COVID-19 دست و پنجه نرم می‌کند، زمانی که معلمان و سایر خبرنگاران اجباری تماس بسیار کمتری با کودکان داشتند و بسته شدن دادگاه‌ها منجر به افزایش شدید پرونده‌های معوقه شد.

و عقب نشینی کیگل، که از 31 دسامبر اجرایی می شود، پس از آن صورت می گیرد که رهبران منطقه و تعدادی از گروه های مدنی درخواست ها را برای رسیدگی به تفاوت های نژادی و قومیتی، از جمله حضور بیش از حد کودکان سیاهپوست در مراکز نگهداری از DCFS افزایش دادند. اگرچه 7.5 درصد از کودکان شهرستان لس آنجلس سیاه پوست هستند، اما بیش از 27 درصد از کودکان سرپرست خانواده را تشکیل می دهند.

رهبران شهرستان باید یک مدیر جدید برای نظارت بر کارمندان بزرگ 9000 نفری در حدود 20 دفتر و بودجه بیش از 2.4 میلیارد دلار پیدا کنند – اما همچنین اصلاحات را در میان فشارهای سیاسی و مدنی انجام دهند.

Charity Chandler-Cole، مدیر اجرایی CASA در لس آنجلس، که وکلای منصوب شده توسط دادگاه را با فرزندان خوانده جمع می کند، گفت: “این شغل برای افراد ضعیف نیست.” چندلر-کول آژانس را به عنوان یک دوراهی توصیف کرد: «با داستان های گذشته ما ارتباط زیادی وجود دارد. تمرکز زیادی روی نحوه برخورد کانتی LA و DCFS با این چالش ها برای مقابله با برابری و عدالت نژادی وجود دارد.”

او افزود: “احساس می‌کردم که بابی این کار را انجام می‌دهد و او آماده حمایت از همه این ابتکارات است – برای من شوکه‌کننده بود که او را عقب نشینی کنم.”

کاگل درخواست مصاحبه از طریق سخنگوی DCFS را رد کرد. مردی که با افکار او آشنا بود و به شرط فاش نشدن نامش صحبت کرد، او را “فرسوده” توصیف کرد و گفت که خروج او به اجبار مورد خاصی نبوده است.

DCFS توضیحی درباره زمان استعفای او ارائه نکرد، اما در بیانیه ای این آژانس گفت که او قصد دارد پس از سه دهه خدمت عمومی وارد بخش خصوصی شود.

کاگل در ایمیلی به کارکنان سه شنبه شب نوشت: “برای من افتخار بود که این کار مهم را رهبری کنم و در کنار همه شما، هزاران کارمند مراقبت از کودکان درگیر در DCFS، شهرستان لس آنجلس، خدمت کنم.”

مایکل نش، یک قاضی بازنشسته که ریاست سرویس حفاظت از کودکان شهرستان لس آنجلس را بر عهده دارد، گفت: «این برای من نوعی شوک است. نش با اشاره به اینکه کاگل به مدت چهار سال خدمت کرد که بیشتر از بسیاری از پیشینیان اوست، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد امید به زندگی کارگردانان چندان زیاد نیست. این بازتابی از دشواری کار و اهمیت آن است. خطرات بسیار زیاد است – ما با آسیب پذیرترین افراد در جمعیت خود یعنی فرزندانمان سر و کار داریم.

دیوید گرین، یک مددکار اجتماعی که همچنین رئیس اتحادیه بین‌المللی خدمات محلی 721 است، که بیش از 9000 کارمند DCFS را در بین 95000 عضو آن نمایندگی می‌کند، گفت که او کگل را به‌عنوان یک شریک و همکار، به‌ویژه در طول همه‌گیری همه‌گیری می‌بیند.

گرین به یاد می آورد که در “ارتباط دائمی” با کاگل بوده است زیرا آنها به دنبال محافظت از پرسنل DCFS – که هنوز در محل بازدید می کنند و به تجهیزات حفاظتی حیاتی نیاز دارند – و همچنین خانواده های آسیب پذیر بودند.

گرین گفت: “او در یک سیستم حمایت از کودکان بزرگ شد و یک مددکار اجتماعی بود و فراموش نکرده است که در سبک رهبری و حوزه کاری خود یک مددکار اجتماعی است.” “ببخشید که داره میره.”

کیگل در سال 2017 پس از ریاست دپارتمان خدمات خانواده و کودک جورجیا، اداره خدمات حفاظت از کودکان شهرستان لس آنجلس را بر عهده گرفت.

در آن زمان، DCFS با مرگ گابریل فرناندز 8 ساله، پسری از Palmdale که توسط مادر و دوست پسرش مورد آزار و شکنجه قرار گرفته بود، تکان خورد.

به نظر می رسد پرونده گابریل ناکامی های شهرستان را در مراقبت از کودکان آسیب پذیر متبلور کرده است. چهار مددکار اجتماعی شهرستان لس آنجلس به کودک آزاری و جعل سوابق عمومی کار خود در پرونده گابریل متهم شده اند، اگرچه دادگاه تجدید نظر سال گذشته این پرونده را رد کرد.

کاگل نیز بدون حمایت کامل هیئت نظارت پنج نفره این نقش را بر عهده گرفت. هیئت مدیره 3 به 2 به نفع انتصاب کاگل رای داد و ناظر آن زمان مارک ریدلی توماس و ناظر آن جانیس هان وکیلی را انتخاب کردند که برای دولت اوباما کار می کرد، جو یون چانگ.

زمانی که کیگل مسئولیت را بر عهده گرفت، مجبور شد با یک عقب ماندگی رو به رشد در فرآیند تایید برای والدین رضاعی و بستگان دلسوز دست و پنجه نرم کند.

نش گفت: «او مأموریت خود را برای همه دست‌اندرکاران پس گرفت و کار خوبی برای کاهش قابل توجهی انجام داد.

ناظر شیلا کوئل از تعهد کاگل به توسعه برنامه‌های جوانان LGBTQ، اجرای سیاست‌هایی برای نگه داشتن کودکان در کنار خویشاوندان و ایجاد یک برنامه استراتژیک که آژانس حتی پس از ترک او استفاده خواهد کرد، تمجید کرد.

نش گفت که کاگل همچنین از والدین و سرپرستان حمایت می کند که در مراحل اولیه این فرآیند بودجه کافی دریافت کنند.

چندلر-کول حمایت و شنیدن و تأیید شکایات در میان رنگین پوستان در DCFS را به کاگل نسبت می دهد.

چندلر کول گفت: «او از خود دفاع نکرد و عذرخواهی نکرد. او مدام گوش می‌داد و می‌خواست بخشی از تغییر باشد.»

سایر موارد مرگ و میر کودکان پرمخاطب همچنان آژانس را آزار می دهد و فرصت های از دست رفته توسط کارکنان حفاظت از کودکان و کارکنان آژانس را برجسته می کند. در سال 2018، آنتونی آوالوس 10 ساله پس از شکنجه و خشونت طولانی درگذشت. سال بعد، نوح کواترو 4 ساله درگذشت، اگرچه مقامات DCFS حکم دادگاه مبنی بر خروج نوح را از خانه والدینش دریافت کردند، اما تصمیم گرفتند این کار را انجام ندهند.

تحقیقاتی که توسط Times/UC Berkeley در اوایل سال جاری انجام شد، مشکلات جدی را در کار آژانس با نوح کواترو، که علی‌رغم نظارت مادام‌العمر و مداخلات مددکاران اجتماعی کشته شد، نشان داد.

به نظر می رسد که حمایت از کاگل در پاییز امسال به دلیل سوء استفاده از یک پسر توسط مادر خوانده اش کاهش یافته است. پسر با نام آندرس اف. با جراحات خطرناک در بیمارستان بستری شد و مادر خوانده او، گابریلا کازارز 26 ساله، به دو مورد کودک آزاری و یک مورد حمله منجر به کما یا فلج متهم شد.

مقامات کانتی لس آنجلس به دنبال بررسی کار DCFS در مورد این پرونده و همچنین نحوه برخورد افسران این پرونده با موانع فرهنگی و زبانی بوده اند. پسر و مادرش به زبان مایا صحبت می‌کنند و عمه‌اش به خبرنگار آلبرتو گودینز گفت که کارکنان قبل از اینکه او را خارج کنند و تحت سرپرستی قرار دهند در برقراری ارتباط مؤثر با خانواده شکست خورده‌اند.

پس از علنی شدن جزئیات پرونده، خان به ویژه از آژانس انتقاد کرد.

خان در اوایل این ماه هنگامی که خواستار تحقیقات شد، گفت: «این داستان وحشتناک است. وقتی این پسر را از خانواده اش گرفتیم، باید از او محافظت می کردیم.»

هیچ یک از اعضای هیئت مدیره با مصاحبه با DCFS موافقت نکردند و در نظرات خود در مورد Cagle مراقب بودند و در عوض ویژگی های رهبر بعدی DCFS را برجسته کردند: “این یک کار بزرگ است که نیاز به بینش، مسئولیت پذیری و فداکاری دارد تا اطمینان حاصل شود که هر کودک یک کاترین بارگر سرپرست گفت: خانه پایدار.

ناظر هیلدا سولیس گفت که او مدیری می‌خواهد که «تنوع زبانی و فرهنگی ساکنان شهرستان را نشان دهد، بفهمد چگونه از سوء استفاده و بی‌توجهی جلوگیری کند، و متعهد به مقابله با نابرابری‌ها در سیستم حمایت از کودکان ما باشد».

سولیس در بیانیه‌ای گفت: «انتظار دارم مشارکت کسانی که تجربه زندگی دارند در خط مقدم این فرآیند باشد، که به ما امکان می‌دهد کارگردانی را استخدام کنیم که در مورد معنای خدمت به کودکان و خانواده‌ها تجدید نظر کند.»

زیو یاروسلاوسکی، سرپرست سابق شهرستان لس آنجلس، گفت که چالش های عملی این شغل با فشار بیشتر همراه شده است. وی گفت: مشکل اینجاست که انتظار می رود شهرستان وارد تخلفات ناشی از بافت پاره پاره اجتماعی کشورمان شود.

“اگر والدین یا والدین یا سرپرستان نمی توانند کار را انجام دهند، تصور کنید که چرا یک سازمان دولتی می تواند به این جرم دست بزند و به یک والدین جانشین تبدیل شود. قرار نیست این کار موفق باشد.”

او همچنین پنج ناظر را که بر این نقش نظارت می کنند نام برد، نه یک مدیر عامل.

یاروسلاوسکی گفت: هر ناظر فلسفه متفاوتی دارد یا اکثر ناظران فلسفه های متفاوتی در مورد نحوه برخورد با مسائل دارند و متأسفانه وقتی همه چیز اشتباه می شود، سیاستمداران به دنبال مقصر می گردند.

پس از خروج Cagle در اواخر دسامبر، معاون فرمانده او، Ginger Pryor، به طور موقت مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. معاون بازنشسته DCFS، داونا یوکویاما، نیز مجبور شد به عنوان معاون مدیر موقت بازگردد در حالی که شهرستان لس آنجلس به دنبال مدیر جدید بود.

جیمز کولی، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme