د Blasio اذعان coronavirus قربانیان به خاک سپرده شده است در جزیره هارت

شهردار بیل د Blasio بستری برای اولین بار جمعه که coronavirus قربانیان در میان مرده مدفون در میدان کوزه گری هارت در جزیره است.

Hizzoner قبلا حاضر به بحث و هرزه بود رقصید در اطراف آن پنج شنبه.

افراد دفن شده در این جزیره در جزیره صدا کردن برانکس جنوب شرقی ساحل کسانی هستند که “هیچ کس پس از یک دوره از زمان ادعا کرده آنها را — و نه فقط COVID قربانیان, اما قربانیان برای همه بیماری ها, برای تمام علل مرگ و میر” شهردار گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در موقت بیمارستان داخل Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز.

“آنچه که ما را دیده است یک افزایش در تعداد از مردم عبور دور به طور کلی,” او گفت:.

د Blasio گفت که در میان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد که زندگی بیش از 5 ، 000 ساکنان شهر “وجود دارد مردم در حال عبور به دور است و هیچ یک از اعضای خانواده هیچ عزیزان هیچ دوست و هیچ یک از ما از [این] معاینات پزشکی می توانید پیدا کنید که دارای یک اتصال به آن شخص است و رفتن به مسئولیت خود دفن.”

هارت جزیره به این کشور بزرگترین مکان دفن در زمین و در طول تاریخ شده است به محل استراحت نهایی برای این شهر ناشناس و بلامعارض مرده است.

“این است که یک روش جدید” de Blasio توضیح داد. “این یک موضوع غمگین. تصور کنید هر کسی که بمیرد و هیچ کس وجود دارد به ادعای بدن است.”

او افزود: “این است حقیقت برای نسل بنابراین هر کسی که عبور دور در حال حاضر از هر علت که چه چیزی اتفاق می افتد اما بیشتر مردم در حال عبور دور بدیهی است که در اندازه های بزرگ به دلیل COVID.”

د Blasio ادعا کرد که اگر تا کنون وجود می آید یک زمان که در آن یک عضو خانواده یا یک دوست از کسی که فوت کرده و به خاک سپرده شد در هارت جزیره در می آید به جلو و سپس “که فردی که بدن را می توان بازگشت به آن عزیزان است.

“هر یک از اعضای خانواده و هر فردی که گذشت و [هیچ کس ادعا می کند آنها همیشه می توان ادعا کرد در هر نقطه در آینده” شهردار گفت. “حتی اگر آنها به صورت جداگانه و به طور موقت به خاک سپرده شد, می توان آنها را آورده و خود را عضو خانواده است.”

“اگر هیچ کس ادعا کرد که آنها هیچ یک از ابلاغ هیچ کس می تواند در هر شکل و فرم آنها به خاک سپرده خواهد شد به طور موقت امیدوارم در انتظار روز هنگامی که ما می توانید پیدا کردن اعضای خانواده و یا عزیزان” د Blasio اضافه شده است. “اگر اعضای خانواده یا عزیزان ارتباط برقرار کنید حتی اگر آنها نمی تواند در حال حاضر آمده است که به کار گرفته خواهد شد متفاوت است.”

در اوایل جیر جمعه Hizzoner گفت: “ما پیش بینی نیست موقت مايکل هارت در جزیره به جز بلامعارض.”

مقامات قبلا گفت که مايکل هارت در جزیره در حال حاضر به جای پنج بار در هفته در مقایسه با معمول یک بار در هفته تدفين.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im