حدس می زنم او نمی تواند پیدا کردن هر چیز دیگری به پین آن را در.

شهردار بیل د Blasio مرتبط اخیر افزایش جرم و جنایت در اپل بزرگ به دولت در بحث تعمیرات اساسی وثیقه قوانین جمعه پس از گذراندن یک هفته رقص در اطراف موضوع است.

“ما تا به حال برای شش سال مداوم کاهش جرم و جنایت در سراسر هیئت مدیره. وجود ندارد بسیاری از محیطی دیگر چیزهایی که تغییر کرده به تازگی” Hizzoner گفت WNYC برایان Lehrer جدید CompStat داده است که نشان می دهد جرم و جنایت افزایش یافت, از قوانین جدید در زمان اثر در شروع سال 2020 است. “این نوع از خارج از غرفه را مانند انگشت شست درد که این بزرگترین چیز جدید در معادله و ما شاهد یک پرش فوق العاده ای.”

“البته همیشه وجود دارد یک احتمال این است که ساده آماری تنوع است که گاهی اوقات اتفاق می افتد,” او اضافه شده است. “اما من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که وجود دارد تنها یک اصلی قطعه در معادله است.”

قانون بحث برانگیز میله قضات از تعیین وثیقه برای نگهداری متهمان جنایی برای بسیاری از جنحه و غیر خشونت آمیز جنایات موارد است. آن را تحت انتقاد شدید از مقامات اجرای قانون و دادستان.

د Blasio دوباره تکرار کرد حمایت خود را برای دادن قضات قدرت برای قفل کردن متهمان آنها باور دارند که خطری برای مردم در حالی که در انتظار محاکمه — یک موقعیت که سمت چپ او را در تقابل با وثیقه تعمیرات اساسی بالا حامی مونتاژ سخنران کارل Heastie (D-برانکس).

من فکر می کنم قضایی اختیار باید روشن شود به طوری که وجود دارد بسیار روشن کنترل و توازن به طوری که ما برای جلوگیری از هر گونه اطلاع از تعصب ورود به روند اما من فکر می کنم یک سیستم مبتنی تنها در مورد پرواز خطر نتواند این واقعیت است که وجود دارد برخی از افرادی که فقط به طور مداوم با اقدامات خود و با اثبات علت روند به طور مداوم ایجاد[ing] تهدیدی برای همسایگان خود” de Blasio گفت: در نشان می دهد.

این تغییر در لحن برای شهرداری فقط از روز سه شنبه هنگامی که د Blasio بارها و بارها dodged سوال در مورد ارتباط بین وثيقه قوانین و افزایش آمار جرم و جنایت نشان می دهد که خودرو, دزدی, سرقت, منازل به قصد سرقت grand larcenies و جرم ضرب و جرح باید تمام شات از آنجا شروع سال 2020 است.

“ما شاهد چیز ناشی از این قانون شروع [به] اثر ماه پیش و بدیهی است که در حال حاضر آن را در اثر کامل. اما خط پایین این است که یکی از ما شده است 100 درصد روشن و ما متحد در آنچه که ما احساس می کنیم. دو, ما می خواهیم به این عمل می کنند مولد” de Blasio circularly پاسخ داده است. “ما در گفت و گو با رهبران آلبانی در مورد آن نگرانی و ما می خواهیم به جلو حرکت کند. در ضمن این نیروی پلیس می تواند رسیدگی به هر چیزی پرتاب آنها را.”

شیا همچنین dodged سوالات سهشنبه اما با اشاره به “تاریخ ثبت” سخنان او ساخته شده دو هفته قبل که در آن او قطعی اشاره کرد و در وثیقه اصلاحات به عنوان مقصر در پشت این جنایت چشم انداز مثبت.

“در هر صورت ما را فراموش کرده چگونه به پلیس شهر نیویورک و یا وجود یک همبستگی” با قوانین جدید گفت: Jan. 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de