د Blasio اذعان نیویورک ندارد برنامه پشتیبان گیری اگر مدارس دولتی نزدیک

شهردار de Blasio اذعان کرد که این شهر ندارد فوری برنامه پشتیبان گیری اگر او می بندد این شهرستان در مدارس عمومی در میان شیوع کروناویروس.

“انواع احتمالات در حال راه اندازی است. آنها دور از کامل” د Blasio گفت: در سی ان ان صبح روز یکشنبه پس از یک رشد تعداد معلمان محلی و مقامات منتخب و پدر و مادر به نام برای بسته شدن.

“تفاوت بین عملکرد سیستم مدرسه برای بیش از 1 میلیون کودکان و نوجوانان در مقابل ایجاد جایگزین مراکز تغذیه و یا برای کودکان و نوجوانان از کارکنان مراقبت های بهداشتی است که نوع از چیزی که اگر ما به آن نقطه ما خواهد بداهه هر چیزی و همه چیز را” د Blasio گفت.

“اما آن را نمی خواهد با هر وسیله ای به خوبی با این تعریف به عنوان آنچه ما هر روز هنگامی که ما یک عملکرد سیستم مدرسه. اما کسانی که احتمالات در حال ساخته شده است به عنوان ما صحبت می کنند,” او گفت:.

برنامه کامل نیست حتی اگر د Blasio شروع به نگه دارند تبلتب تمرینات با مدیریت اضطراری مقامات در ماه ژانویه است.

از صبح روز یکشنبه شهردار آماده نیست به تماس برای خاموش کردن سیستم مدرسه.

“من بلانت ترس است و اگر مدارس تعطیل آنها انجام خواهد شد برای سال انجام شده برای سال تحصیلی شاید حتی برای تقویم سال. بنابراین من بسیار ساکت به تعطیل کردن مدارس” د Blasio گفت.

در میان دلایل خود را برای نگه داشتن مدارس باز هستند این واقعیت است که بچه های فقیر که به وعده های غذایی خود را در مدارس و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان نیاز به یک محل برای فرستادن فرزندان خود و بدون نظارت گی ایجاد نگرانی های ایمنی و بهداشت.

“اگر ما می توانیم نگه داشتن مدارس ما رفتن ما خواهد شد. اگر در هر نقطه که ما آن را احساس معنا ندارد ما یک حرکت,” او گفت:.

یک منبع گفت: پست بالای مسئولان شهرستان ملاقات برای بحث در مورد این موضوع شنبه شب و ممکن است رسیدن به یک تصمیم یکشنبه به مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>