د Blasio: همه NYC تخت بیمارستان می تواند پر از coronavirus بیماران

هر تخت بیمارستان در شهر نیویورک ممکن است تبدیل به درمان COVID-19 بیماران آلوده شهردار de Blasio روز سه شنبه گفت.

“ما پروژه ای است که به طور بالقوه تمام کسانی که تخت همه 20,000 باید تبدیل به تخت های مراقبت ويژه به تمرکز بر روی COVID-19 بيمار که واقعا بیمار” د Blasio گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد سه شنبه ،

“که به شما می دهد یک حس چقدر غیر طبیعی آن می تواند” de Blasio گفت.

همانطور که از دوشنبه شب 20 درصد از این شهر 38,087 coronavirus موارد در بیمارستان بستری شد. از کسانی که 7,741 بیماران 1,700 بودند در ICU. بیش از 900 نفر کشته شده اند از ویروس. فقط یک هفته پیش از آن شهر تا به حال 13,119 موارد با 2,213 بستری شدن در بیمارستان و 525 بيماران ICU. در آن زمان وجود داشت تنها 125 مرگ و میر.

“آنچه که ما در حال دیدن یک تیز ترقی بیش از روز گذشته” د Blasio گفت.

“ما باید در این الگو و نتیجه گرفت که بدترین است که قطعا در چند هفته آینده– حداقل– من می توانم آن را به مه” شهردار هشدار داد.

Medical workers outside at Elmhurst Hospital Center in Queens
پزشکی کارگران در خارج در المهرست بیمارستان مرکز در کوئینزآنجلا WEISS/خبرگزاری گتی تصویر

افزایش coronavirus موارد “نیاز به یک سطح از بیمارستان ظرفیت ما ندیده ایم هرگز تصور. ما در حال صحبت کردن در مورد سه برابر بیمارستان قادر به رسیدگی به این” de Blasio گفت.

بیمارستان درست مانند این یکی در پارک مرکزی که شنبه باز خواهد شد درمان COVID-19 و دیگر بیماران هنگامی که در بیمارستان ها هستند.

این USNS راحتی که لنگر انداخت در منهتن در سمت غرب دوشنبه شروع خواهد شد پذیرش غیر coronavirus بیماران بلافاصله.

د Blasio پاره پاره clueless در نیویورک که جمع آوری در اطراف اسکله به تماشای ورود به کشتی به عنوان او در یک کنفرانس مطبوعاتی نوید ورود فقط چند فوت دور.

“این غیر قابل قبول” او گفت: در مورد کسانی که نادیده گرفته راهنمایی برای اقامت شش فوت دور از دیگران در مکان های عمومی برای جلوگیری از گسترش مرگبار اشکال.

“همانطور که ما عاشق این راحتی عاشق این واقعیت است که نظامی است که در اینجا مردم باید عمل اجتماعی فاصله” de Blasio گفت.

“من مجاز پلیس ما را جریمه $250, 500 دلار جریمه برای افرادی که آن را دریافت نمی کند چرا که هر کسی که نمی اجتماعی فاصله در این نقطه واقع است قرار دادن افراد دیگر در معرض خطر” د Blasio گفت.

روز دوشنبه ده ها پلیس مستقر در اطراف اسکله چیزی برای متفرق کردن جمعیت تا شهردار مطبوعات, منشی, Freddi گلدشتاین, دیدم, پوشش رسانه ای از وضعیت بالقوه خطرناک و هشدار پلیس به حرکت مردم همراه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im