د Blasio: جایگزین سمت پارکینگ ممکن است لغو شود در میان coronavirus

شهردار de Blasio نگه داشتن متناوب سمت قوانین پارکینگ در محل “بهداشت عمومی” دلایل او گفت: صبح روز سه شنبه — قبل از اعتراف به این که او به طور گسترده ای panned موقعیت می تواند تغییر بسیار به زودی.

“این درد را در لب به لب همه ما را در درک که, اما, این وجود برای یک دلیل. به این دلیل است که اجازه می دهد تا رفتگران به نگه داشتن محله های ما پاک” د Blasio گفت: در PIX11.

“من نگران هستم در مورد یک شهر در وسط یک بیماری همه گیر می شود که کمتر و کمتر تمیز. که خوب نیست سلامت عمومی عمل او گفت:” در مورد کوروناویروس بحران فلج سیب بزرگ است.

“در حال حاضر ما ممکن است می گویند همه چیز در نظر گرفته, ما ممکن است تصمیم به لغو آن است.

“ما در حال رفتن به reevaluating که امروز ما ممکن است یک تغییر در اوایل امروز” د Blasio گفت.

لحظات قبل شورای شهر سخنران Corey Johnson گفت: در مصاحبه با فاکس 5 که شهردار در حال حرکت بود بیش از حد به آرامی به حالت تعلیق در قوانین پارکینگ.

“من مات و مبهوت که آن را به حالت تعلیق در دیروز و نه امروز به حالت تعلیق” جانسون گفت.

“این معنی ندارد,” او اضافه شده است.

جانسون و دیگر مقامات منتخب باید پرسید که چگونه نیویورک قرار است به ماندن در خانه های خود را برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس اگر آنها را مجبور به بیرون رفتن به حرکت اتومبیل خود را.

“وجود دارد مقدار زیادی از تماس های اجتماعی در بیرون رفتن و حرکت اتومبیل خود را در سراسر خیابان در طرح مسائل” de Blasio گفت.

این شهر مورد چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 463 است “سرعت” به آمار 1000 تا پایان هفته شهردار گفت.

د Blasio نیز گفت: شهرستان مقامات آژانس خواهد بود و از امروز در روز سنت پاتریک به طور سنتی یکی از شلوغ ترین زمان از سال برای بارها و رستورانها و مطمئن شوید میلادی مطابق با سفارش به انجام را خارج و تحویل تنها.

او اذعان کرد که این بخشنامه که در زمان اثر در 9:00 صبح سه شنبه خواهد بود سخت برای نیروهای جدید است.

“این شهر نهایی شام و رستوران ها و همه ما استفاده می شود که از رفتن به مکان ها و حلق آویز کردن. این را ما در زندگی اجتماعی است و جایی است که ما در ارتباط با هر کس.

“این رفتن به یک تنظیم را که دیگر” د Blasio گفت.

برخی از موسسات منطبق نیست با قبل کمتر سختگیرانه عمل در 50 درصد ظرفیت شنبه شب شهردار گفت.

“بهترین از درک من در نقطه ای که در آن این ممنوعیت شروع وجود دارد بدیهی است که برخی از مردم خود را در نظر گرفتن زمان و طولانی.

“ما تا به حال یک تعداد از ما سازمان را آتش کلانترها پلیس ساختمان– گفت: به مردمی” نه این جدی است و از آن زمان به روشن کردن و به طور کلی مردمی رفت و همراه با آن” د Blasio گفت.

او به جزئیات بیشتری در مورد انطباق و هرزه نیست که اطلاعات در دست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>