د Blasio صورتحساب مالیات دهندگان برای Red Sox بلیط به عنوان بخشی از خود را شکست خورده 2020 پیشنهاد

شهر نیویورک مالیات دهندگان را برداشت tab برای شهردار, بیل د Blasio امنیتی جزئیات به تماشای یک Boston Red Sox بازی با او از 2500 مایل دور در لس آنجلس در میان خود دست و پا زدن و در نهایت شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد سال گذشته پست پیدا کرده است.

از بودجه عمومی انحراف بخشی از یک $358,000 امنیت لایحه خود را برای شکست خورده 2020 پیشنهاد با توجه به سوابق به دست آمده تحت, آزادی اطلاعات, قانون درخواست.

“این به اندازه کافی بد است که شهردار قرار داده و مالیات دهندگان در قلاب خود را برای احساساتی پیشنهاد ریاست جمهوری اما در حال حاضر ما یاد بگیرند که او در حال گذراندن نیویورک دلار در Red Sox بلیط ؟ که یک ضربه واقعی در دندان های نیویورکی” fumed عضو شورای رابرت هولدن (D-کوئینز).

NYPD صرف $490 هفت پلیس به همراه Hizzoner به یک Aug. 30 بازی بین ساکس و فرشتگان در حالی که او در سواحل غرب مداخله سیاسی پادکست به افزایش خود مبارزه انتخاباتی. Beantown برنده 7-6 در 15 زمین باز یافته.

مالیات نیز پرداخت 45 دلار در هزینه های ورودی به Red Rock Canyon ملی حفاظت از محیط زیست منطقه در نوادا که در آن د Blasio رفت و برای یک ظهر پیاده روی در طول یک استراحت در مبارزه.

“شهر نیویورک شهرداران همواره همراه با جزئیات امنیتی بدون توجه به جایی که آنها بودند. این جزئیات است که به دنبال شهردار را در درخواست از NYPD” یک سخنگوی شهرداری گفت. شهردار منصوب کمیسر پلیس.

یک پست بررسی بیش از 1500 صفحه از NYPD سوابق به دست آمده نشان می دهد برای اولین بار است که پلیس در د Blasio جزئیات متصلب در مجموع $358,000 برای آخرین لحظه سفر های انتخاباتی از مارس 16 تا 20 سپتامبر زمانی که شهردار کاهش یافته دموکراتیک اولیه مسابقه.

هزینه ها — به استثنای پلیس ” حقوق و اضافه کاری — شامل $191,621 برای بلیط هواپیما به مقصد مانند دنور کلرادو., و فورت لادردیل فلوریدا., $103,099 برای هتل ها $30,929 برای اجاره ماشین و $27,776 برای وعده های غذایی.

Bill de Blasio during the first Democratic primary debate
بیل د Blasio در اولین دموکراتیک اولیه بحث است.گتی ایماژ

حداقل 10 پلیس به طور معمول پرواز با د Blasio, بانوی اول Chirlane McCray و تیم خود را در کمپین بلیزرز — و معمولا در آنجا ماند و در همان هتل.

بلیط هواپیما بزرگترین هزینه — به طور متوسط $497 هر بلیط — از جمله 32 پروازهای زد که بین 1000 $و $1,600.

جزئیات زمان بیش از 40 سفرهای که در آن هتل و هزینه های بیش از حد دولت فدرال محدود به طور معمول به دنبال NYPD.

در یک مورد افسران ماند در یک جفت از شیکاگو اتاق های هتل هزینه $399 در شب — تقریبا دو برابر فدرال حد $219 — و valeted اتومبیل های خود را برای $64 در هر شب.

هزینه ها نیز نمی شامل بیش از 60 ، 000 دلار در هزینه های متحمل شده توسط de Blasio جزئیات ماه قبل در حالی که او در خانههای گلی خالی کاخ سفید اجرا شود.

“شهردار و همسر خود را باید دریافت خواهید کرد امنیت NYPD فراهم می کند و به دلیل موقعیت آنها را نگه دارید اما بهتر است تلاش شود برای به حداقل رساندن هزینه ها به خصوص به خاطر این که هزینه های مبارزات انتخاباتی که به نفع شهردار شخصا” گفت: “الکس Camarda با دولت خوب گروه دوباره اختراع آلبانی.

“این است که پول مالیات دهندگان که همیشه باید بالا از ذهن زمانی که این پول است که صرف” Camarda گفت.

عضو شورای هولدن, 68 سابق بروکلین داجرز فن-تبدیل-متس حامی است که با توجه به معرفی قانونی که منع شهردار از استفاده از بودجه شهرستان برای سفرهای سیاسی.

“این شهرستان مواجه شده است و آسیب های جبران ناپذیر در دست شهردار de Blasio و به جای صرفه جویی در این شهر از خود او تراورس کشور پخش كردن, خود سیاست های شکست خورده در حالی که خود را ساکنان رنج می برند. این بی احترامی باید پایان یابد” هولدن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>