آلبانی — شهردار بیل د Blasio خواستار نمایندگان مجلس با رد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو طرح به چوب بزرگ اپل با 1 میلیارد دلار تکه از دولت آینده پزشکی صورتحساب هشدار دوشنبه برنامه را فلج دولت های محلی در سراسر کشور.

“از پنج بخش نیویورک به ناسائو شهرستان در مرز ما به Erie County برخی از 400 مایل به شمال, همه ما نیاز به دولت برای تعیین واجد شرایط پزشکی و ارائه راهنمایی” de Blasio گفت: در بودجه جلسات در کنگره. “محلات احتمالا نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این هزینه تغییر است.”

آن را بحث برانگیز ترین حرکت کومو تن به تن در $178 میلیارد بودجه به عنوان او تلاش می کند به دولت 6 میلیارد دلار کسری بودجه و محدود آلبانی آینده قرار گرفتن در معرض به دولت بالونی پزشکی, تب, علت خیلی از جوهر قرمز.

بودجه صورتحساب کومو معرفی شده در ژانویه خواهد حرکت افزایش هزینه برای ارائه خدمات درمانی در شهر نیویورک از دولت و کتاب بر روی بودجه شهرستان را ابتدا در سال 2022 دادن د Blasio جایگزینی بالقوه چند میلیارد دلاری سردرد.

کومو را هنوز ارائه نشده کل پزشکی هزینه های پیش بینی شهرستان برای 2021 یا 2022 ساختن آن دشوار برای تعیین دقیقا چه سخت فرمانداری هزینه تغییر خواهد رسید شهر نیویورک اگر تصویب رسید.

اما بودجه کارشناسان معتقدند این امر می تواند دردناک باشد. اگر این قانون در سال 2019 شهرستان سالن محاسبه آن شده اند که در قلاب برای کل 1.1 میلیارد دلار هزینه افزایش در ارائه خدمات درمانی به اپل به عنوان برنامه هزینه ballooned از $16.2 میلیارد دلار به 17.3 میلیارد دلار است.

که برچسب قیمت خواهد نیروی تالار شهر به اجرای سفت کاهش بودجه de Blasio گفت: نمایندگان مجلس از جمله بسته شدن 19 کلینیک بهداشت تخمگذار کردن 1,300 پزشکان و پرستاران در بیمارستان های عمومی سیستم و پایان تابستان اشتغال جوانان برای 70,000 ،

“من از ترس است که داستانی است که ایجاد: که به نحوی محلات انجام این کار آنها نیست که به نحوی محلات فرو می تواند هزینه های آنها نمی تواند” د Blasio گفت. “آنها یا رفتن برای اجرا از پول به طور کامل و یا به نوبه خود به مالیات دهندگان که در حال حاضر سبب شیوع در سطح محلی است.”

تالار شهر همچنین ادعا می کند پنج بخش نیویورک از دست بدهند اضافی 300 میلیون دلار از طریق کاهش بودجه یا کاهش وعده داده شده دولت کمک آوردن آلبانی کل هزینه تغییر به $1.4 میلیارد دلار است.

تکرار برای کومو retorted که این شهر به دست آوردن $318 میلیون دلار بودجه جدید در سال جاری با وجود کاهش در کمک های وعده داده شده.

فرماندار پزشکی هزینه-تغییر دوستانه به شهرستانهای که دربسته در محیط اموال خود را رشد مالیات بر در 2 درصد پوشش سه درصد از هزینه های پیاده روی — اما پس از آن چسبیده شهرستان با مانده از تب.

محلی دیگر مدیران دولتی در سراسر کشور را نیز به عقب رانده سخت در برابر هزینه-shift اشاره به این که دولت — و نه, استان ها و شهرستانها — باعث می شود بسیاری از تصمیم گیری است که دیکته پزشکی هزینه های.

کومو دفتر ادعای پزشکی خشم است پر از شکوفه چون فرماندار تشکیل یک کمیسیون وظیفه با گرفتن هزینه های رشد به زیر 3 درصد در سال است.

“شهردار استفاده می شود وقت خود را در soapbox به گمراه کردن مردم در مورد ما مدیکید اصلاحات گفت:” دولت بودجه کارگردان رابرت Mujica. “پزشکی طراحی مجدد تیم به ارمغان بیاورد صرف در خط با هدف رشد در حالی که 6 میلیون نیویورکی حفظ همان کیفیت بالا و مراقبت از آنها در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im