د Blasio دفاع را با استفاده از بودجه شهرستان برای بروکلین برنامه ها جلوتر از پتانسیل اجرای

شهردار de Blasio ادعا کرد همسرش اخیر سراسیمگی از فعالیت — شروع یک پادکست و مراقبتهای برنامه در بروکلین با شهر منابع — تا به چیزی برای انجام با خانههای گلی خالی یک اجرا برای دفتر سیاسی در قصبه.

“اگر شما بخواهید چه انگیزه آن را به چیزی برای انجام با پتانسیل های در حال اجرا برای چیزی, هیچ,” de Blasio اصرار داشت در یک نامربوط کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

هر دو $43 میلیون بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی برنامه برای اولین بار پدر و مادر و جدید بهداشت روان, پادکست, رشد با Chirlane McCray بر اساس هستند در بروکلین جایی که بانوی اول ممکن است کوه کمپین قصبه جمهور.

پادکست همکاری با فرهنگی غیر انتفاعی BRIC که دریافت 1.2 میلیون دلار در بودجه عمومی سال گذشته است. اولین قسمت از یک مکالمه بین, دهنی, زن و پسر دانته د Blasio, که همچنین معروف, ویژه, در, شهردار, اولین کمپین شهرستان سالن.

د Blasio گفت: اگر McCray تصمیم می گیرد برای اجرای “وجود دارد برخی از مشروع قوانین زمین.”

“اگر او باعث می شود که تصمیم من به شما اطمینان می دهم همه چیز را در نظر گرفته شود در آن لحظه” د Blasio گفت.

شهر اخلاق قوانین منع مقامات دولتی با استفاده از منابع شهرستان برای مبارزات سیاسی.

اما منتقدان مقابله با آن زن و با استفاده از موقعیت رسمی به معرفی خودش به رای دهندگان پیش از یک کمپین راه اندازی.

عضو شورای آنتونیو Reynoso که در حال اجرا است برای بروکلین قصبه رئیس جمهور گفت: سیاسی است که شهردار ارائه یک مزیت ناعادلانه برای همسر خود.

“او را به یک مسئله مهم بود و تنها آن را در بروکلین تنها از طریق 2021 و تنها با Chirlane به عنوان سرب در حالی که او را به کاوش در یک پیشنهاد برای قصبه رئیس جمهور باعث می شود آن را به وضوح سیاسی شگرد” Reyonoso گفت.

“اپتیک واقعا بد” بتسی Gotbaum مدیر گروه شهروندان اتحادیه اروپا اضافه شده در مصاحبه با سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im