آلبانی — شهردار بیل د Blasio دو برابر کردن بر روی تماس های خود را برای بازگرداندن قضات توانایی برای اعمال اختیارات جدید به قید وثیقه اصلاحات قانون یک موقعیت است که تسلیم او در وسط یک بحث بحث است.

“من فکر می کنم وجود یک فرم قضایی اختیار با مناسب کنترل و توازن واقعا روشن گارد ریل کمک خواهد کرد که ما به آدرس برخی از مسائل برجسته” de Blasio گفت: هیئتی از قانونگذاران دموکرات در طول قانونی بودجه شنوایی در دولت های محلی روز شنبه.

او همچنین تصریح کرد NYPD کمیسر درموت شیا ادعای بستن یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت به عدالت کیفری تغییرات تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی در سال گذشته است.

“وثیقه اصلاحات بودند درست انجام. من معتقدم وجود یک ارتباط واضح بین تغییر در قانون و این نوع غیر عادی سربازان ارتش. ما کمیسر پلیس اظهار داشت: به وضوح استدلال خود را و من احترام فوق العاده ای برای تجزیه و تحلیل خود را. من فکر می کنم همیشه وجود دارد بیش از یک عامل در هر چیزی در زندگی…اما تنها چیزی که مهم است که تغییر” د Blasio اضافه شده است.

این مسئله که تقسیم بالا دموکرات ها: رژیم صهیونیستی است. کومو و دولت آمریکا و آندره استوارت عموزاده (D-Westchester) گفته اند که آنها علاقه مند در ساخت اصلاحات مربوط به قانون با استناد به نیاز به تجدید نظر در اساسنامه به ویژه در نور از یک سنبله در ضد یهودی جنایات نفرت.

اما مجمع سخنران کارل Heastie باقی مانده است بی حرکت امتناع از تکان دادن در تماس از اجرای قانون وزش دموکرات ها و جمهوری خواهان به ایجاد تغییرات.

“همه به دنبال یک راه حل معقول برای این مشکل” او به خبرنگاران گفت: در آلبانی هفته گذشته است.

“در حال حاضر به نظر می رسد که خورشید نمی آید تا هر کس می خواهد به سرزنش قرار وثیقه قانونی است.”

د Blasio به خبرنگاران گفت که او تا به حال “بسیار خوب مکالمات” با Heastie بیش از چند هفته گذشته اما حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات.

او همچنین گفت که او قصد دارد برای دیدار با Heastie و استوارت-عموزاده در طول آلبانی مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی