د Blasio درصدد McCray علاقه در بروکلین قصبه ریاست جمهوری

شهردار بیل د Blasio اقدام به تطهیر خود را در بروکلین قصبه ریاست جمهوری در پاسخ به سوال در مورد کشت از برنامه های جدید بانوی اول Chirlane McCray است fronting برای شهرداری در کینگز کانتی.

“او گفت: idly یک روز او را در نظر بگیرید در حال اجرا برای دفتر. او در نظر دارد اما او نه یک تصمیم — بدیهی است که می تواند در هر راه بروید. و او زندگی حول بروکلین پس از و قبل از او می دانست که من او گفت:” در NY1 را “در داخل سالن شهرستان.”

“من فقط فکر می کنم مردم باید آن را دور و حرکت در زندگی خود او را از انجام کار بیش از همه پنج بخش نیویورک.”

د Blasio اظهارات به مصاحبه Errol لوئیس در مورد McCray را “بیکار” نظر آمده تنها چند روز پس از هر دو Hizzoner و همسرش گفت: در جدا تلویزیون مصاحبه او چشم دوخته اند یک پیشنهاد برای بروکلین قصبه سالن.

“او بدست به یک نقطه که در آن او جدی علاقه خاصی از بروکلین قصبه رئیس جمهور” د Blasio گفت WNYW-کانال 5 “روز خوب نیویورک” در روز چهارشنبه.

“اما او نه تصمیم. او می تواند در هر راه بروید. او این تصمیم در زمان مقتضی” شهردار اضافه شده در طی این مصاحبه هفته گذشته است.

McCray تایید کرد که بهره همان روز که او را با WPIX-Channel 11 و گفت: این ایستگاه بود که “تفکر” در مورد اجرا.

“وجود دارد بدون اعلام هیچ برنامه ریزی — اما بسیاری از مردم در حال صحبت کردن هر چند” او گفت:.

این جفت ارز از مصاحبه به دنبال شهرستان سالن اجرای دو McCray-fronted طرح با هدف بزرگ اپل بزرگترین قصبه از جمله $43 میلیون برنامه است که وعده به یک مشاور مراجعه کنید هر برای اولین بار در اپل بزرگ به عنوان بخشی از یک تلاش جدید برای نبرد با افسردگی پس از زايمان.

در حالی که این تلاش در نهایت به سراسر شهر بود آن را راه اندازی برای اولین بار در مرکز محله بروکلین و باید تنها پوشش قصبه 2021 سال از انتخابات به جای زمان قصبه جمهور اریک آدامز.

آدامز در حال اجرا است به جای de Blasio, که, نیز نامیده می شوند ،

دو هفته پس از نورد مشاوره و برنامه McCray همکاری با BRIC — بروکلین-بر اساس هنر و دسترسی عمومی تلویزیون غیر انتفاعی که به ثمر رساند 1.2 میلیون دلار در بودجه شهرستان در سال 2019 — برای تولید یک پادکست که با هدف تقویت او بحرانزده ThriveNYC ابتکار.

د Blasio بارها رد وجود هر گونه کراوات بین هزینه های جدید و McCray بالقوه جاه طلبی های سیاسی که او تصریح کرد دوشنبه شب.

اما متوقف نشده حدس و گمان که در اطراف $1 میلیارد و مجموعه ای از برنامه های بهداشت روانی است که سال مواجه شدید, انتقاد عدم نگه داشتن زبانه ها در چگونه بسیاری از مردم در بسیاری از برنامه های خود را در واقع کمک به.

شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر شورای سخنران Corey Johnson و بودجه ناظران باید هزینههای د Blasio دولت برای عدم مناسب حفظ زبانه ها در رشد و ابتکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net