د Blasio: انجیلی خیریه در حال اجرا در پارک مرکزی بیمارستان نمی تبعیض

شهردار بیل د Blasio روز سه شنبه گفت که “مطمئن” انجیلی مسیحی خیریه سرپرستي موقت پارک مرکزی بیمارستان نمی خواهد در برابر تبعیض بیماران.

Hizzoner اذعان کرد که او آن را “بسیار نگران کننده” زمانی که او برای اولین بار متوجه شدند که samaritan’s Purse — یک موسسه خیریه اجرا شده توسط فرانکلین گراهام که خروشان در مورد “گناهان همجنس گرایی” — می خواستم برای باز کردن یک pop-up بیمارستان در پارک برای کمک به رسیدگی به این شهر سیل از coronavirus بیماران.

گفت: “من بلافاصله به تیم من است که ما تا به حال برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد” د Blasio گفت. “وجود دارد رفتن به یک رویکرد بود که واقعا سازگار با ارزش ها و قوانین در شهر نیویورک است که هر کس می تواند در خدمت و خدمت به همان اندازه ؟

“ما دریافت آن اطمینان از این سازمان” شهردار گفت.

“من صحبت کرد و در اوایل امروز با مدیر عامل شرکت سینا سیستم, Dr. کن دیویس بود که مصمم است که آنها تنها به ادامه رابطه خود را با سازمان اگر این قوانین به دنبال آن هستند که آنها را یک توافق نامه نوشته شده است که وجود دارد رفتن به هیچ تبعیض ندارند.”

033020cvhospitalcentralpark34MATT

پارک مرکزی بیمارستان دریافت خواهد شد بیماران از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان.

متی McDermott

033020cvhospitalcentralpark68MATT

متی McDermott

2

نمایش به صورت اسلاید

“ما در حال رفتن به ارسال به مردم بیش از شهردار به دفتر نظارت” پارک تسهیلات de Blasio اضافه شده است. “بنابراین من خیلی نگران به مطمئن شوید که این است که درست انجام شود. اما اگر آن را درست انجام شود البته ما باید همه به کمک ما می توانید دریافت کنید.”

Samaritan’s Purse نامیده شده است بیش از آن ضد همجنسگرایان موضع — از جمله نیاز به کارگران خود را به پایبندی به یک بیانیه “ایمان” مخالف ازدواج همجنسگرایان.

“ما اعتقاد داریم طرح خدا برای تمایلات جنسی انسان است بیان شود تنها در چارچوب ازدواج که خدا مرد و زن به عنوان منحصر به فرد بیولوژیکی افراد ساخته شده برای تکمیل هر یک از دیگر” بیانیه ای در وب سایت آمده است.

“خدا برقرار تک همسری ازدواج بین مرد و زن به عنوان پایه و اساس خانواده و ساختار اساسی جامعه انسانی است. به همین دلیل ما معتقدیم که ازدواج است به طور انحصاری اتحادیه یکی ژنتیکی مرد و یکی ژنتیکی زن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>