د Blasio می شود testy خود را بیش از چشم انداز پارک jaunts در طول coronavirus

شهردار de Blasio اصرار داشت که حتی در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس او مردد به ورزش در بروکلین چشم انداز پارک — 12 مایل از Gracie عمارت — به منظور باقی می ماند یک رهبر موثر است.

“من رفتن من ورزش مانند هر کس دیگری” شهردار گفت: در NY1 را “در داخل سالن شهرستان.”

“من رفتن به خانه محله. این بخشی از آنچه من کمک می کند تا فقط به ادامه کار بدون توقف,” او گفت:. “من در کنفرانس تلفنی تقریبا تمام وقت است.”

Hizzoner شد در پاسخ به پرسش یک بیننده در مورد اینکه چرا او را رانده به بروکلین برای یک پیاده روی در پارک زمانی که خود را در شرق فوقانی جانبی خانه abuts هکتار از اسکله پارک.

د Blasio خال دار شده است — و به نام در رسانه های اجتماعی — برای اخیر خود strolls در داخل چشم انداز پارک با بانوی اول Chirlane McCray.

شهردار مورد علاقه ورزشگاه پارک شیب YMCA به طور موقت بسته شد در ماه مارس همراه با تمام دولت های دیگر ورزشگاه برای کمک به ساقه جزر و مد از ویروس.

دوشنبه شب او شانه ای بالا انداخت انتقاد و دفاع از خود را درون قصبه سفر.

“این تنها چیزی است که ما نباید تمرکز بر روی. وجود دارد بسیار بهتر است همه چیز به بحث در مورد” او گفت:.

پارک های شهر باقی مانده اند باز در طول شیوع کروناویروس هر چند اجزای آنها — مانند زمین بازی و سگ اجرا می شود — تعطیل شده اند. Parkgoers انتظار می رود برای حفظ و اجتماعی فاصله و یا دیگری در معرض خطر سنگین 1000 $خوب است.

د Blasio, در تلاش برای توجیه خود را از راه دور strolls گفت: “من وضعیت خاص است و من اینجا هستم تا در خدمت مردم … و من فقط به انجام چیزی است که من فکر می کنم کمک خواهد کرد که من به بیشتر موثر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im