د Blasio heckled او به عنوان رنگ ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در برج ترامپ

شهردار بیل د Blasio استقبال شد با چند این jeers به او نشان داد تا به کمک رنگ یک غول سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان پنجم در خارج از برج ترامپ در روز پنج شنبه — با یک زن و شوهر عصبانی تماشاچیان فریاد “douchebag د Blasio” پس از ورود خود را.

شهردار پیوست بانوی اول Chirlane McCray این Rev. Al Sharpton, بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز و تشکر. کارولین Maloney (D-NY) برای پر کردن در حرف “L” را با رنگ زرد رنگ برای چه برخی از منتقدان از جمله تهمت خود را به نام یک سیاسی کاری.

زمانی که او وارد حدود 11:30 صبح دو یا سه مرد فریاد زد: “douchebag د Blasio” در Hizzoner او به عنوان عبور از خیابان.

“این است که در چنین لحظه ای مهم برای شهر ما” د Blasio گفت: داوطلبان که شعار می دادند “Black lives Matter!” در حالی که برگزاری غلطک رنگ. “ما در حال ساخت یک بیانیه امروز از آنچه ما ارزش در شهر نیویورک است.”

د Blasio چپ حدود 20 دقیقه بعد.

بقیه نقاشی دیواری — که بار خوانده شده “Black Lives Matter” در بلوک های عظیم نامه ها در امتداد خیابان پنجم بین E. 56 و E. 57 خیابان — نقاشی شده توسط بیش از 20 هنرمندان محلی با جوانان-سازمان متمرکز گوشه خیابان منابع است.

به عنوان آنها کار کرده و برخی از رهگذران فریاد در آنها “شرم بر شما!” با یک زن فریاد “هیتلر گفت: همه ما در زندگی مهم نیست بیش از حد!”

د Blasio خصوصی سفارش نقاشی دیواری در ماه گذشته به عنوان بخشی از چندین برنامه ریزی شده در سراسر شهر نیویورک — با وجود هشدار از اخراج های دسته جمعی اگر شهرستان دریافت نمی کند فدرال نجات و کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Mayor Bill de Blasio, (center), talks with Rev. Al Sharpton (second from left) while painting Black Lives Matter on Fifth Avenue in front of Trump Tower
شهردار بیل د Blasio, (مرکز) مذاکرات با Rev. Al Sharpton (دوم از چپ) در حالی که نقاشی سیاه و سفید زندگی می کند ماده در خیابان پنجم در مقابل برج ترامپAP/علامت Lennihan

هفته گذشته رئیس جمهور پاره به د Blasio بیش از برنامه ریزی شده نقاشی آن را “نمادی از نفرت” — و لگد زدن به بحث میان رهبران دو کشور.

“نیویورک برش پلیس $’s با یک میلیارد دلار و در عین حال @NYCMayor در حال رفتن به رنگ های گران قیمت و بزرگ و زرد و سیاه زندگی مهم ثبت نام در خیابان پنجم بدنام کردن این لوکس خیابان” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت.

منابع قبلا لعنتی de Blasio برای متلک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شهر هایش با مشکل موجی از خشونت اسلحه.

“بدیهی است که او انجام آن را آنتاگونيزه رئیس جمهور” این منبع گفت: پست زمانی که این طرح برای اولین بار اعلام شد.

“این چیزی است که او نگران است در حالی که این شهر می سوزد. چه یک تازه کار, سیاستمدار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>