د Blasio heckled در برانکس بیمارستان توسط تماشاگران خواستار آزمایش درمان

سه کبود تماشاگران heckled شهردار, بیل د Blasio — خواستار coronavirus آزمون و بهتر بهداشت و درمان — به عنوان او تلاش کرد به صحبت می کنند به پرسنل پزشکی در خارج لینکلن بیمارستان در برانکس چهارشنبه.

“Yo” د Blasio; من نیاز به یک آزمون de Blasio!,” فریاد زد: یک مرد جوان از پشت یک حصار خارج لینکلن بیمارستان حدود 40 فوت از جایی که شهردار شد ضمن تشکر از اعضای نیروی هوایی ایالات متحده که اعزام شده بودند به بیمارستان های عمومی برای کمک به درمان coronavirus بیماران.

“من نیاز به یک آزمون ، برخی از مردم حق در اینجا نیاز به یک آزمون. جایی که آنها در? به طور جدی می بینم که پرداختن به این مردم چه در مورد این بی خانمان حق در اینجا” مرد فریاد زد: با اشاره به جمعیت در خارج از بیمارستان.

“همه این افراد حق در اینجا بیمار هستند. هیچ کس به آنها” او فریاد زد.

این گروه خشمگین بود در مورد کمبود چشمگیر از آزمون در شهر نیویورک یک مشکل فاکتورها باعث ایجاد پلاک در جوامع در سراسر کشور — و یکی که کارشناسان گچ تا یک سری از اشتباه ساخته شده توسط مقامات فدرال در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

Mayor Bill de Blasio speaking to military medics in outdoor courtyard near entrance to Lincoln Hospital.
شهردار بیل د Blasio صحبت نظامی پزشکان در حیاط در فضای باز در نزدیکی ورودی به لینکلن بیمارستان.رابرت میلر

Coronavirus ضربه Bronxites سخت با ساکنان Gotham فقیرترین قصبه مرگ در دو برابر نرخ بقیه از شهرستان با توجه به تجزیه و تحلیل این شهرستان غیر انتفاعی تحقیقی اخبار سازمان در نیویورک است.

“بیا پایین بلوک د Blasio, آمده,” یک, دوم, زن, اطرافیان فریاد زد.

“ما را تست بیشتر برای برانکس مردم در حال مرگ هستند” او گفت:. “ما نیاز به کمک بیشتر در هود” او التماس کرد مسواک کردن یک بیمارستان گارد امنیتی که سعی در آرام کردن او.

سوم شخص chimed در با گریه از جان گذشته برای کمک به.

Mayor Bill de Blasio speaking to military medics in outdoor courtyard near entrance to Lincoln Hospital.
رابرت میلر

“مردم تا بیمار از آنچه که آنها می خواهند برای کشتن خود” فرد یک پیرمرد فریاد زد.

“آنها حاضر به شما کمک کند. انتشار آنها شما را از بیمارستان” او گفت:.

ویلی Norvell شهردار ارتباطات مدیر با نزدیک شدن به زن هکلر و سعی کردم او را آرام.

“شما اینجا زندگی می کنند نیست. شما نمی دانید که آنچه در آن مانند” زن ضرب گلوله کشته است.

پس از چند دقیقه از اعضای شهردار NYPD جزئیات امنیتی همراهی دو نفر از hecklers داخل بیمارستان که در آن د Blasio بعد از ملاقات با جفت نیم ساعت.

“آنها بسیار سازنده گفتگو که در آن آنها مورد بحث و بررسی ایده های در مورد چگونه به بهتر شامل جامعه و آموزش مردم در صرفه جویی در زندگی شیوه های اجتماعی مانند فاصله” شهر سالن دبیر مطبوعاتی Freddi گلدشتاین گفت: پست پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im