د Blasio نشان میدهد بایدن سیاه حامیان هستند ‘کم اطلاعات’ رای دهندگان

شهردار بیل د Blasio گیر پای خود را در دهان شنبه توسط حیله گر است که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بودند “کم اطلاعات” را به عنوان او تلاش برای منطقی چرا ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در حال تلاش برای جذب سیاه و سفید پشتیبانی می کند.

“آن می ایستد به همین دلیل است که اگر مردم یک مقدار مشخصی از اطلاعات — و من آنها را سرزنش نیست برای این که من آن را درک کنیم” شهردار و ساندرز کمپین قائم مقام گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

که باعث شد یکی از نشان می دهد اعضا برای مداخله و بپرسید: “پس شما می گویید آنها کم اطلاعات؟”

“No, No, No; من گفت: شما تا به حال یک کل بسیاری از نامزدها که من فکر می کنم بسیار متفاوت بحث” Hizzoner به سرعت روشن. “اطلاعاتی که من فکر می کنم مردم در مورد دریافت جو بایدن بود که برخی از تاریخی خود را اتصال است که طبعا به معنی چیزی را به مردم است.”

نشان می دهد شرکت میزبان ویلی Geist خواست اگر او ارجاع بایدن را دیرینه رابطه به رئیس جمهور سابق باراک اوباما که او به عنوان معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال.

“اما در یک مسابقه — و من فکر می کنم این فقط خالص علوم سیاسی — یک در یک مسابقه به ارمغان می آورد یک مجموعه کاملا متفاوت از اطلاعات یک مجموعه کاملا متفاوت از مقایسه” د Blasio پاسخ داد. “جو بایدن رکورد من فکر می کنم این عادلانه بیانیه نیست یک تن از معاینه به وجود هشت نامزد.”

او افزود: “نگاه کنید اگر پیت Buttigieg تا به حال تا به حال یک زن و شوهر های مختلف نتایج ما خواهد بود صحبت کردن در مورد پیت Buttigieg در حال حاضر نه جو بایدن. بنابراین در حال حاضر آن را به یک فرصت واقعا بررسی جو بایدن.”

Hizzoner اظهارات تنها پنج روز پس از بایدن حیرت زده ناظران سیاسی با یک تار و مار تکان دهنده از رقابت در کارولینای جنوبی با تشکر از حمایت قاطع در جامعه آمریکا.

بایدن پس از آن شوکه دوباره با تسلط فوق العاده سهشنبه کارایی که دیدم او ادعا برنده در 11 از 14 اولیه متحده از جمله در مسابقات که در آن رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تسلط بر نمی رای دهندگان مانند مین ماساچوست و تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de