شهردار بیل د Blasio است که به مخالفت با لایحه نیاز به مقامات صحیح رکورد اگر آنها را نادرست اظهارات در قسم خورده شهادت — و اتهام تهدید به جلوگیری از کمیسیون از شهادت قبل از قانونگذاران اگر این لایحه تصویب شد.

دولت با بی میلی به حمایت از این قانون می آید فقط یک هفته پس از آن آشکار شد که د Blasio مقامات گمراه کردن شورای شهر درباره فردی گری از یک whistleblower.

سخنگوی شهرداری Freddi گلدشتاین به نام این لایحه سه شنبه “بی ارزش duplicative.”

“این سیاست ما برای اصلاح این رکورد با شورای شهر اگر کسی misspeaks در جلسه” گلدشتاین گفت.

عضو شورای Ritchie تورس لعنتی دولت در پاسخ به “Trumpian.”

“وجود دارد هیچ توجیه منطقی برای مانع قانون که نیاز به مقامات دولتی به حقیقت را بگویید مگر اینکه شما چیزی برای پنهان کردن” او گفت:.

این لایحه که تورس معرفی شده در سال 2018 و تا به حال یک جلسه در ماه مارس گذشته را اصلاح شهرستان منشور نیاز به آژانس سر که به یک “مادی نادرست بیانیه” در سوگند شهادت یا یک گزارش رسمی به تصحیح رکورد.

“وجود دارد یک تعهد روشن را آگاهانه نادرست اظهارات” تورس گفت: پست. “اما هیچ الزامی برای متعاقبا درست نادرست است که ممکن است ساخته شده اند و ندانسته. این لایحه است که به خمیازه سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن.”

او ادعا می کند اعضای شهر قانون بخش اساسا قرار دادن این پیشنهاد بر روی یخ با تهدید “اگر شما با تصویب این لایحه پس از آن ما دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا کمیسیون به شهادت قبل از شورای شهر.”

تورس به نام “تهدید انسداد شورای شهر نظارت یک Trumpian حمله به تفکیک قوا.”

وی با اشاره به دو مورد که د Blasio honchos گفته به اطلاعات نادرست به شورای. سابق NYCHA صندلی Shola Olatoye به دروغ شهادت دادند در سال 2017 که این شهر تا به حال با پیروی از رهبری قوانین ایمنی. یک شهر وکیل در نهایت اصلاح Olatoye را شهادت در سال 2018 و گفت او بر این باور او اظهارات دقیق بودند در آن زمان.

و پست نشان داد در هفته گذشته است که گروه از سراسر شهر بود خدمات اداری کمیسر Lisette Camilo نادرست ادعا کرد در سال 2017 است که فردی گری از معاون ریکاردو مورالس تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او تماس از شهرستان سالن فساد است.

مورالس که تحت پیگرد شهر ادعا او از کار اخراج شد برای نگرانی در مورد یک د Blasio دهنده دخالت در Rivington خانه رسوایی گفت که او “مات و مبهوت” توسط دولت را مخالفت با این لایحه.

“در دولت اگر نمی شفافیت و پاسخگویی و یکپارچگی مردم را خسته و به همین دلیل آنها نمی خواهند به رای” مورالس گفت.

سخنگوی شورای شهر سخنران Corey Johnson کسی است که قدرت را به این لایحه به رای طبقه گفت: شورای “انتظار دارد که شهادت توسط هر کارمند شهرستان خواهد بود راستگو به بهترین خود را از دانش و اطلاعات و باور است. ما همچنین انتظار داریم که دولت را اصلاح هر گونه مواد misstatements در موقع زمانی که تبدیل شدن آنها از آنها آگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی