د Blasio سفارشات شبانه shutdown در حالی که بارها و رستوران رفتن ‘از’ تنها

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد اواخر روز شنبه که اپل بزرگ شب زنده داری را تعطیل و آن رستوران ها و کافه ها تنها ارائه را خارج و یا تحویل خدمات به عنوان مقامات در تلاش برای جلو افتادن از نصب coronavirus بیماری همه گیر.

محدودیت خواهد اثر را روز سه شنبه در ساعت 9 صبح و شبیه به اقدامات اعلام کرد در اوهایو واشنگتن دی سی و در سراسر کشورهای اروپای غربی است که همه آمار شده توسط ویروس کشنده ،

“زندگی ما همه تغییر در راه است که غیر قابل تصور بود فقط یک هفته پیش از” د Blasio گفت: در بیانیه منتشر شده توسط شهر در سالن که اذعان به مرحله “شدید.”

“ما در حال گرفتن یک سری از اقدامات است که ما هرگز در غیر این صورت گرفته در تلاش برای نجات جان دوست دارد و آنهایی که همسایگان ما است.”

د Blasio آمد و تحت شدید, انتقاد تنها حرکت جمعه به این شهر مدارس در صورت وقوع یک تصمیم که آمد روز پس از دیگر شهرهای بزرگ آمریکا بسته آنها پایین است.

Hizzoner گفت: این عمل مجاز است تحت یک فرمان اجرایی.

این محدودیت به این معنی است که کافه ها و رستوران ها باید خود را به اتاق ناهار خوری و تنها قادر خواهد بود به خدمت گرفتن مشتریان و یا پر کردن و تحویل سفارشات.

علاوه بر این, de Blasio سفارش که کاباره ها سینما و سالن های کنسرت و playhouses نه توقیف زمانی که مقامات دستور داد چراغ را در برادوی بود بسته کردن بیش از حد.

“این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق این تعاملات نیویورکی را در رستوران ها و کافه ها و مکان های که در آن ما نشستن نزدیک به هم” د Blasio بیانیه گفت. “ما باید برای شکستن این چرخه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im