د Blasio سفارشات مکث در بازدید از شهر نیویورک زندان بیش از coronavirus

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به توقف تمام بازدیدکننده داشته است به زندانی در شهر نیویورک زندان — تنها چند ساعت پس از وزارت اصلاحات گزارش اول خود را COVID-19 مثبت کارمند.

همه در شخص بازديد خواهد بود به حالت تعلیق در شروع روز شنبه در تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض ویروس در داخل شهر زندان شهردار گفت.

اصلاحات افسران اتحادیه تمجید حرکت از city hall یکشنبه شب که آمد به عنوان بخشی از یک بسته از اقدامات بی سابقه در شهرستان برای مبارزه با گسترش COVID-19.

“ما در حال بدیهی است که خوشحال است که این شهر در نهایت توجه ما تماس بگیرید به طور موقت به حالت تعلیق اهل بیت بازديد: ما در زندان امکانات” گفت: Elias Husamudeen رئیس جمهور از اصلاح افسران خیرخواه انجمن.

در بعد از ظهر یکشنبه DOC تایید آن را به حال یک کارمند غیر نظامی که تست مثبت برای همه گیر ویروس و دیگری در 14 روز در قرنطینه.

این اتحادیه به نام برای شهرداری برای جلوگیری از زندان بازديد در روز جمعه برای جلوگیری از گسترش این ویروس در آنچه در آن به عنوان یک آسیب پذیر و محیط زیست است.

“در زمان بحران از آن مهم برای ما انتخاب رهبران به گوش دادن به چکمه بر روی زمین و در این مورد شهر نیویورک اصلاح ماموران پلیس چکمه بر روی زمین است. ما می دانیم که چگونه به نگه داشتن ما در زندان های امن و مطمئن است.”

د Blasio در آزادی گفت: یکشنبه شب شهر خواهد سعی کنید به را تشکیل می دهند برای عدم بازدیدکننده داشته است توسط افزایش در دسترس بودن تلفن و تمبر برای زندانیان به برقراری ارتباط با خانواده های خود در حالی که در زندان شهرستان در طول مکث.

این شهر همچنین تلاش برای رول کردن آن جدید “televisit ابتکار” اجازه می دهد مردم در زندان به ویدئو کنفرانس با مردم در خارج از.

یک سخنگوی وزارت شهرستان از اصلاح مراجعهکننده به دستور شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>