د Blasio دستور حمله به پلیس NYPD رمنج از معترضان با Suv ها

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه دستور فوری بررسی به پلیس که منفجر NYPD Suv ها به یک جمعیت در بروکلین — در حالی که آشکارا سرزنش معترضان.

“من نمی خواهید برای همیشه دیدن چیزی شبیه به آن است و من نمی خواهم به آن را ببینید, دوباره,” او گفت: “نگران کننده” تصویری که نشان داد تیم ملی وسایل نقلیه رانندگی به تظاهرکنندگان در Flatbush خیابان شنبه.

“واضح است که ما نیاز به انجام یک تحقیق کامل و نگاهی به اقدامات کسانی که افسران” او گفت:.

بررسی مستقل در حال حاضر شده است به نام پروب پلیس دست زدن به جورج فلوید تظاهرات شهردار گفت: پیوستن به NYPD خود داخلی بررسی است.

تیم — گروگان این شهر شرکت مشاور جیم جانسون و تحقیقات وزارت امور مارگارت گارنت — به اشتراک گذاری “بسیار سریع نتایج” از “یک ارزیابی اولیه” در ماه ژوئن de Blasio گفت.

اما Hizzoner دوباره به نظر می رسید که رسید خود نتیجه سرزنش معترضان به جای افسران که سوار به آنها.

“این وضعیت ایجاد شده توسط یک گروه از معترضان مسدود کردن و اطراف آن یک وسیله نقلیه پلیس” او اصرار داشت در کنفرانس مطبوعاتی خواستار آن تاکتیک مشترک “است که می تواند بسیار خطرناک برای همه درگیر است.”

عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که این خودرو نیست و در واقع احاطه شده است.

“و ما شاهد حملات مستقیم بر نیروهای پلیس از جمله در وسایل نقلیه خود را” Hizzoner ادامه داد و گفت آن را ایجاد کرده است “پس زمینه که در آن یک افسر پلیس مورد حمله قرار شده بود قبل از اینکه در همان وضعیت است.”

“چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد وجود دارد,” او اصرار داشت از افسران قرار داده شده در یک “وضعیت بسیار خطرناک.

“اجازه دهید بچه خودمان,” او گفت:. “اگر کسی دیگری بود که در داخل خودروی پلیس احاطه شده توسط مردم به شما خواهد بود واقعا تصمیم سختی به او گفت:” اصرار از افسران “شما نمی توانید اقامت وجود دارد و شما نمی توانید از این وسیله نقلیه است.”

“این بسیار خطرناک است, زمان, وضعیت پیچیده است. و بشریت از همه افراد درگیر باید در نظر گرفته شود در این معادله است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که او به دستور دادستان کل برای بررسی این حادثه است.

“کسانی که فیلم ها واقعا نگران کننده است. برخی از فیلم های رک و پوست کنده غیر قابل توضیح به من,” او گفت:. “من به آنها بگویند که اگر این نقد و بررسی به نظر می رسد در آن فیلم و در می یابد وجود دارد نامناسب پلیس انجام خواهد شد انشعابات.”

تظاهرات بودند به رهبری نسل جدیدی از خشونت آنارشیست د Blasio اصرار داشت.

“آنها به دنبال به انجام خشونت است. و کسی که به دنبال به انجام خشونت من هیچ همدردی برای,” او گفت:.

گزارش اضافی توسط هارون Feis

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>