د Blasio می گوید: بیمارستان های شهرستان می تواند اجرا از اساسی تجهیزات پزشکی در هفته

شهردار de Blasio ترس بیمارستان های شهرستان می تواند اجرا از اساسی تجهیزات پزشکی از جمله فولاد ماسک, در هفته های آینده.

“من عمیقا در مورد تجهیزات پزشکی” د Blasio گفته سی ان ان اندرسون کوپر پنج شنبه شب.

“پنکه فولاد ماسک و فولاد لباسهای — واقعا مسائل اساسی. ما عمیقا در مورد که در آن ما در حال رفتن به در چند هفته” شهردار گفت.

کوپر خواسته de Blasio برای روشن شدن پاسخ او: “بنابراین شما صحبت به بیمارستان در شهر نیویورک به سیستم مراقبت های بهداشتی در شهر نیویورک, آنها در حال رفتن به اجرا در عرض چند هفته شما گفت؟”

د Blasio پاسخ داد که “برخی از محصولات من نگران هستم که در مورد آن می تواند به عنوان به زودی به عنوان آن است.”

وی افزود: “دیروز ما شاهد یک پرش از 100 مورد. امروز ما شاهد یک پرش از صدها موارد تقریبا دو برابر یک شبه بیش از 1800 در حال حاضر هل دادن 2,000 موارد فقط در این شهر و در این رای آن را فقط رفتن به نگه داشتن در حال افزایش است.”

شهردار گفت که او از صحبت با دکتر میچل کاتز سر این شهر از بیمارستان های دولتی, در مورد قریب الوقوع کمبود.

“او به اندازه کافی منابع برای آینده, اما شما در حال صحبت کردن در مورد یک افزایش در تقاضا و ما جذاب شده است به طور مداوم به دولت فدرال شروع به عرضه سیستم است که در واقع کمک به ما در بیمارستان زنده ماندن بی سابقه ای افزایش موارد” د Blasio گفت.

“از بیمارستان در حال رفتن به عظیم خواسته های جدید و چیزهایی مانند فولاد ماسک شما فقط از طریق سوزاندن آن در یک روز عادی اجازه دهید به تنهایی در شرایط اضطراری,” او اضافه شده است.

صبح روز چهارشنبه de Blasio به نام در ارتش ایالات متحده را به خود ظرفیت پزشکی و لجستیکی مهارت به سیب بزرگ است.

“آنها در حال کنار در حال حاضر توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او باید از تماس با آنها را به جلو. این جبهه در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im