د Blasio می گوید ما باز coronavirus بیمارستان خواهد بود: در مذاکره با ظرفیت کامل’ هفته آینده

این شهر آخرین برنامه ریزی موقت بیمارستان در ورزشگاه کوئینز که خانه ما تنیس باز را به سرعت خواهد بود در “ظرفیت کامل” هنگامی که آن شروع می شود مصرف coronavirus بیماران در هفته آینده شهردار, بیل د Blasio پیش بینی روز سه شنبه.

Hizzoner صحبت در USTA Billie Jean King ملی تنیس مرکز که ارائه خواهد شد در این شهر مبارزه بیمارستان های اضافی 350 تخت هنگامی که آن را به بالا و در حال اجرا است.

“این مرکز راه اندازی خواهد شد به سرعت در حال” د Blasio گفت. “این محل خواهد بود یک نجات غریق در محل.”

او گفت: آن را شروع به مصرف بیماران به خصوص سخت ضربه المهرست بیمارستان در کوئینز هفته آینده هر چند که کل ساخت را از حدود سه هفته.

تخت برنامه ریزی برای راه اندازی در اطراف دادگاه با ساخت pop-up بیمارستان شروع روز سه شنبه.

“آن را به کمک به فشار از المهرست — همه ما می دانیم که به دلایل مختلف المهرست شده است جایی که متحمل شده است فشار” د Blasio گفت: از بیمارستان.

“با شروع هفته آینده این مرکز قادر خواهد بود تا مردم را از المهرست – نه مردمی که نیاز به ICU مراقبت اما دیگر coronavirus بیماران آنها را بیش از اینجا حذف که فشار بلافاصله.”

او گفت: این شهرستان در حال حاضر به عنوان 20,000 کارکنان بیمارستان تخت — و “ما در حال حاضر نیاز به سه برابر این تعداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>