د Blasio پناهگاه از مطبوعات در میان coronavirus همه گیر

شهردار بیل د Blasio می گوید که او بیش از حد شلوغ به مختصر شهر سالن سپاه مطبوعات در میان coronavirus وضعیت اضطراری روز شنبه پس از دیگری زمین به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به تصویب یک پناهگاه در محل سفارش سقوط تخت.

Hizzoner به تاخیر افتاد و سپس در نهایت اوراق یک برنامه ریزی کنفرانس تلفنی به خبرنگاران — با شهرداری سخنگوی این ادعا که د Blasio برنامه به سادگی بیش از حد بسته بندی شده برای او را به آدرس رسانه ها در بزرگ به عنوان تعدادی از شهرستان سرایت موارد سر به فلک کشید 1,871.

“فقط بسیاری از جلسات و تماس های امروز تحت فشار قرار دادند تا همه چیز را فوق العاده دیر” هرزه Freddi گلدشتاین گفت. “تلاش برای قرار دادن یک در برای صبح فردا [روز شنبه].”

اما در حالی که د Blasio نمی باید زمان کافی برای جمعی سپاه مطبوعات — که او را خطاب هر روز از ماه مارس 7 — او به اتاق را برای نقاط با سه خاص رسانه ها اواخر روز چهارشنبه ظاهر می شود در NY1, WCBS رادیو و سی ان ان.

د Blasio ناگهانی انتخابی کمرویی بود “غیر مرتبط” گلدشتاین گفت: برای یک بعد از ظهر چهارشنبه در تماس تلفنی که در آن شهردار دوباره تن به تن یک شهر پناهگاه در محل سفارش به شدت بی میل کومو.

“این بسیار خوب گفتگو” د Blasio گفت NY1 تماس با کومو. “فرماندار طبعا در تلاش است به فکر می کنم در مورد … تاثیر هر گونه تصمیم گیری در کل دولت است.

“من مطمئن هستم او احساس می کند بسیاری از ضرورت بیش از حد.”

شهردار اولین پیشنهاد این مرحله شدید به طور موثر به تعطیل کردن همه غیر ضروری سفر در پنج بخش نیویورک در روز سه شنبه بود اما او به سرعت تعطیل توسط کومو که تصویب مورد نیاز خواهد بود. پس از تماس در چهارشنبه کومو telegraphed هیچ تمایل به ثبت نام در یک فلج پناهگاه در محل سفارش.

“من به نفع quarantining یک شهر,” او گفت:. “من در حمایت از زندانی کردن مردم است. من قصد ندارم به زندانی کردن فردی در هر نقطه تحرک و آزادی. این بنای ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>