د Blasio, Staten Island کمتر سر و کله زدن بیش از کمک های پزشکی در قصبه بیمارستان

شهرستان سالن عدم شفافیت بیش از چگونه آن را تقسیم مقدار-در پی تجهیزات پزشکی و کمک های دیگر در اپل بزرگ بیمارستان دارای تحریک آخرین گریه از استاتن آیلند جمهوری است که آنها واقعا نشان دهنده “فراموش قصبه.”

11 ایالت و شهر مقامات منتخب به نمایندگی از استاتن آیلند امضا کردن داغدار نامه به د Blasio روز چهارشنبه گفت که در حالی که هر دو قصبه بيمارستانهای خصوصی و اجرای “شهر باید [هنوز] ارائه می شود [آنها را و آن] بهداشت و درمان کارگران با همان منابع آن را به دیگر شهرکی به خصوص در طول این بحران است.”

آنها به طور خاص اشاره de Blasio امتناع به ارائه استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه و ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه با هیچ یک از 291 نظامی پزشکی کارگران دولت فدرال قرض داده به این شهر سیستم بیمارستان در اوایل این هفته.

و آنها را پاره پاره شهرستان تصمیم به گسترش رایگان تست ویروس ساخته شده در دسترس عموم کارکنان بیمارستان به بیمارستان های خصوصی در جزیره استاتن.

“این است که هر دو غیر قابل قبول و توهین آمیز گفت:” نامه ای که امضا کنندگان شامل قصبه رئیس جمهور جیمز Oddo, دولت Assemblywoman نیکول Malliotakis و استاتن آیلند سه تا از اعضای شورا.

این نامه موفق به یاد داشته باشید که تمام شهر دیگر مبتنی بر بیمارستان های خصوصی را در همان قایق.

د Blasio اخراج در استاتن آیلند هیئت در روز پنج شنبه و اصرار از بیمارستان های آن در حال دریافت سهم عادلانه از تجهیزات پزشکی مانند بقیه از شهرستان.

“من درک تاریخ… چرا برخی از مردم در جزیره استاتن بسیار نگران مطمئن شوید استاتن آیلند نادیده گرفته نشده است اما من می خواهم به اعتراض که واقعی ثابت محموله از لوازم مورد نیاز و تجهیزات در حال رفتن به استاتن آیلند و بیمارستان” گفت: Hizzoner در حالی که هنوز ارائه جزئیات.

شهردار همچنین گفت که امیدوار به گسترش رایگان تست برای بخش بهداشت و درمان کارگران به عنوان در دسترس می شود و با صراحت اضافه شده نظامی مورد نیاز بیشتر در المهرست Bellevue و دیگر بیمارستان های ویران بدترین توسط ویروس.

“من فکر می کنم که حق اولویت زیرا کسانی که مکان تحمل فشار بیشتر” Hizzoner گفت.

عضو شورای استیون ماتئو (R-جزیره استاتن) نبود خوشحال با شهردار پاسخ.

“ما قصبه بوده است محروم توسط خدمات بهداشت و درمان تا زمانی که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید و به جای استفاده از این فرصت را از این بحران برای کمک به رفع این نابرابری و ما منابع ما نیاز به این دولت است که من و همکارانم برای مبارزه با همه چیز از نیروی انسانی و لوازم و تجهیزات و خدمات اضطراری برای بازگشایی استاتن آیلند سردخانه” ماتئو گفت.

“استاتن آیلند ساخته شود باید به خراش و پنجه فقط به درمان همان است که هر قصبه در این شهر است.”

استاتن ساکنان جزیره تشکیل شده 5,831 از این شهر 84,373 تایید coronavirus موارد که از پنج شنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>