نیویورک در انتظار نتایج آزمون در قرنطینه Bellevue بیمارستان بیمار که برای اولین بار ممکن است مورد در شهرستان مرگبار coronavirus مقامات اطمینان عمومی شنبه که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت.

اگر نتایج آزمایش بر روی بیمار — انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان جمعه — نشان می دهد او آلوده این شهرستان آماده است برای دیدار با بحران, مقامات گفت.

“اگر این یک مورد مثبت ما را تایید خواهد کرد که علنا حق دور” شهردار, بیل د Blasio گفت: شنبه شب در یک کنفرانس خبری در بیمارستان.

و “مقاوم اقدامات” خواهد بود ادامه داد: برای اطمینان از این ویروس است — و نه — گسترش شهر گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot.

این قرنطینه بیمار که هویت بیان اینکه خصوصی توسط مقامات توضیح داده شده است به عنوان یک فرد زیر سن 40 سالگی که در این شهرستان وارد شده از سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه.

بیمار بررسی شد به بیمارستان در شب جمعه پس از سقوط بیمار با تب و سرفه و تنگی نفس نشانه های ثبتشده از بیماری و آزمایش منفی برای آنفولانزا و سرما. او همچنان در وضعیت با ثبات است.

د Blasio گفت: بیمار بود و به تنهایی سفر و نبود یک فضای زندگی با هر کس دیگری. بنابراین احتمال داشتن خود را آلوده دیگران کم است.

“وجود دارد هیچ کس ظاهرا حداقل بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر می شده اند که در این نوع از مجاورت نزدیک” شهردار گفت.

Barbot گفت: این ویروس تنها از طریق “قطرات” مانند از سرفه یا عطسه.

“در حال حاضر ما احساس اعتماد به نفس است که راه به احتمال زیاد آلوده توسط coronavirus است که با داشتن طولانی در تماس با خانواده مخاطبین و اعضای خانواده که ممکن است با هم زندگی می کنند,” او گفت:.

شهردار گفت که او همچنین هل دادن به دریافت مجوز برای شهرستان به انجام خود را coronavirus تست. در حال حاضر تنها CDC است که قابلیت تست نمونه باید ارسال به مراکز تست.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما نمی دانیم” de Blasio گفت. “آنچه ما نمی دانیم ما باعث مقدار زیادی از نگرانی. ما همه با استفاده از اقدامات در اختیار ما برای محافظت از نیروهای جدید است.”

د Blasio گفت: از آنجا که این ویروس می تواند تنها از طریق “قابل توجهی تماس با ما” با کسی که آلوده است نیویورکی باید “در مورد زندگی ما” به طور معمول.

“فقط هوشمند” شهردار گفت. “آیا اصول مانند شستن دست های خود را.”

People look on as Bill de Blasio speaks at a press conference about NYC's first possible coronavirus case.
نیویورکی نگاه به عنوان شهردار صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد نیویورک برای اولین بار ممکن است coronavirus مورد.پل Martinka

وی تاکید کرد هر چند که اگر کسی نمایش علائم و اتصالات سفر به قسمت های آسیب دیده از چین, آنها باید “دیدن یک حرفه ای پزشکی بلافاصله.”

این 12th صورت ممکن در ایالت نیویورک است. آزمایش دوباره منفی برای هشت نفر از کسانی که موارد و سه نفر از آنها هنوز در انتظار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دفتر خبر داد.

ممکن است در شهر نیویورک مورد می آید پس از هشتم ما مورد شناسایی شد در ماساچوست اواخر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی