د Blasio پاکستان سرکوب مترو سواران که نمی اجتماعی فاصله

شهردار de Blasio روز دوشنبه قول داد به استفاده از پلیس برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله قوانین در مترو — عنوان ویدئو جدید پدید آمده از قطار پر شده از straphangers میان coronavirus-خدمات مرتبط با کاهش.

“هیچ کس نباید در یک قطار شلوغ,” شهردار گفت: در NY1 صبح روز دوشنبه یک روز پس از اعلام که نیویورکی ها که نمی حفظ شش فوت از جدایی در حال حاضر به 500 دلار جریمه.

“PD در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و اگر آنها هر گونه ازدحام بیش از حد آنها به معنای واقعی کلمه آن تقسیم کشیدن مردم به قطار در حال حرکت به همراه اتومبیل های مختلف, هر آنچه در آن طول می کشد.”

MTA مواجه شده است و شکایت از خطرناک ازدحام پس از آن کاهش می یابد سرویس چهارشنبه گذشته با توجه به کارگران خواستار بیمار در سه برابر میزان طبیعی است.

روز دوشنبه آژانس خواست مسافران به اقامت کردن شلوغ اتومبیل و برای جلوگیری از حمل و نقل در مجموع اگر ممکن است.

“ما در حال حاضر در حال اجرا به عنوان بسیاری از قطار به عنوان ما می توانیم با در دسترس خدمه ما” MTA نوشته شده در @NYCTSubway حساب توییتر.

“اگر یک قطار است که بیش از حد شلوغ نیست بر روی آن دریافت کنید. لطفا ماندن صفحه اصلی” آژانس نوشت: بازتاب پیام از آخر هفته که “بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم گرفتن قطار.”

اما تصویری از یک منهتن محدود به 5 قطار صبح روز دوشنبه نشان می دهد فاصله سخت بود برای پیدا کردن بسیاری از سواران نشسته شانه به شانه.

“این است که قرار نیست اتفاق می افتد,” زنان ضبط شنیده می شود گفت. “ما قرار است به شش فوت دور.”

نا امید straphangers در زمان به رسانه های اجتماعی برای درخواست با آژانس برای اجرای بیشتر خدمات.

“@MTA @NYCTSubway شما بچه ها در حال تلاش برای کشتن نیویورکی با این محدود خدمات و کسب و کار. این سالم نیست!”, یک, اتوبوس, سوار, که گفت که او در Bx12 توییتی صبح روز دوشنبه.

“قطار نباید از این بسته بندی شده, اما آنها به این دلیل شما باید قطع سرویس زمانی که مردم هنوز هم باید برای رفتن به محل کار” نوشت: یکی دیگر از رفت و آمد.

گزارش اضافی توسط گابریل Fonrouge

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>