نیویورک برای اولین بار ممکن است مورد مرگبار کرونا ويروسی است که یک بیمار با سن کمتر از 40 سال است که در این شهرستان وارد شده از سرزمین اصلی چین دو روز پیش است که برای درمان تب و سرفه و چه کسی باقی خواهد ماند و در قرنطینه در بللوو بیمارستان حداقل تا روز دوشنبه هنگامی که نتایج آزمایش انتظار می رود از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مقامات میگویند.

“اگر این یک مورد مثبت ما را تایید خواهد کرد که علنا حق دور” شهردار, بیل د Blasio گفت: شنبه شب در یک کنفرانس خبری در بیمارستان.

بیمار بررسی می شود به بیمارستان در شب جمعه پس از سقوط بیمار با تب و سرفه و تنگی نفس نشانه های ثبتشده از بیماری و آزمایش منفی برای آنفولانزا و سرما.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما نمی دانیم” de Blasio گفت. “آنچه ما نمی دانیم ما باعث مقدار زیادی از نگرانی. ما همه با استفاده از اقدامات در اختیار ما برای محافظت از نیروهای جدید است.”

د Blasio گفت: این ویروس می تواند تنها از طریق “قابل توجهی تماس با ما” با کسی که آلوده است و نیروهای جدید باید “در مورد زندگی ما” به طور معمول.

“فقط هوشمند” شهردار گفت. “آیا اصول مانند شستن دست های خود را.”

People look on as Bill de Blasio speaks at a press conference about NYC's first possible coronavirus case.
نیویورکی نگاه به عنوان شهردار صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد نیویورک برای اولین بار ممکن است coronavirus مورد.پل Martinka

وی تاکید کرد هر چند که اگر کسی نمایش علائم و اتصالات سفر به قسمت های آسیب دیده از چین, آنها باید “دیدن یک حرفه ای پزشکی بلافاصله.”

این 12th صورت ممکن در ایالت نیویورک است. آزمایش دوباره منفی برای هشت نفر از کسانی که موارد و سه نفر از آنها هنوز در انتظار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دفتر خبر داد.

ممکن است در شهر نیویورک مورد می آید پس از هشتم ما مورد شناسایی شد در ماساچوست اواخر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im