د Blasio هشدار نیویورک بیمارستان می تواند ‘شکست’ بدون coronavirus کمک

شهردار de Blasio شنبه هشدار داد که برخی از بیمارستان های شهرستان می تواند به شکم بدون پول از coronavirus بسته کمک.

“بیمارستان های ما با صراحت می رویم به شروع به رفتن شکست” د Blasio گفت: “فاکس و دوستان”.

“به همین دلیل همه تعصب به کنار آنچه را در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر در لایحه محرک بسیار مهم است– پشتیبانی مستقیم برای بیمارستان های دولتی و خصوصی به دلیل بسیاری از نمی پرداخت صورتحساب” او ادامه داد. “ما باید تقویت بیمارستان های ما.”

صف های طولانی و یک کمبود فاکتورها باعث ایجاد پلاک بیمارستان های شهرستان به عنوان سازمان مدیریت اضطراری فدرال و US Army Corps of Engineers مسابقه برای ساخت اورژانس به 2000 تخت پزشکی پیچیده در داخل Javits مرکز کنوانسیون در منهتن برای کمک به کاهش ازدحام بیش از حد در سیستم.

در یک لحظه نادر از هر دو حزب ستایش de Blasio تشکر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای عجله 400 هواکش به شهر و برای deputizing دکتر پیتر ناوارو, کاخ سفید را, مدیر تجارت و تولید سیاست به کار با شهردار در مبارزه با بحران.

“من بسیار سپاسگزار است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پیتر ناوارو به دنبال او را به خاطر انجام یک کار شگفت انگیز. من به او صحبت کرد و چند بار او را بیش از همه آن را و من خیلی خدا را شکر که” de Blasio گفت.

اما شهردار گفت: این شهر هنوز هم در نیاز مبرم به تجهیزات بیشتری از جمله در مجموع 15,000 هواکش.

“بیمارستان های ما در عرض چند روز یا چند هفته بسته به نوع بیمارستان ها در حال رفتن به تاکید به نقطه ای که آنها قادر به ارائه این نوع از مراقبت های بهداشتی ما به استفاده می شود مگر اینکه ما می توانید آنها را بزرگ تدارکات و تجهیزات و لوازم و پرسنل” د Blasio گفت.

او یک بار دیگر به نام نظامی را در سراسر این شهر coronavirus پاسخ.

Elmhurst Hospital in Queens, NY
Elmhurst بیمارستان در کوئینزگتی ایماژ

“تنها نیروی من فکر می کنم که می توانید نگه دارید تا با نیاز به طور مداوم حرکت لوازم و تجهیزات که در آن آنها مورد نیاز است و پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی که در آن آنها مورد نیاز است که ارتش ایالات متحده” د Blasio گفت.

شهردار هشدار داد که نیروهای جدید باید در خانه بمانند و در طول مستند و حفظ فاصله شش فوت از هر یک از دیگر زمانی که آنها در حال خرید مواد غذایی و لوازم پزشکی و یا ورزش.

“اگر ما کشیدن نیست این چیزی که ما سیستم مراقبت های بهداشتی نمی تواند رسیدگی به این گونه اگر از آن می آید بیش از حد سریع است.

“نه فقط برای مردمی با کروناویروس که برای همه مراقبت های بهداشتی دیگر چالش است. همه مردمی که با سرطان و بیماری های قلبی. ما باید برای محافظت از همه در معرض خطر با نگه داشتن بیمارستان های ما رفتن و این بدان معناست که اجتماعی فاصله کلیدی برای کاهش این چیزی که پایین” د Blasio گفت.

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 13,119 coronavirus موارد با 125 مرگ و میر در پنج بخش نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>