د Blasio آخرین MTA انتخاب می شود در اطراف با شهر-بودجه راننده

شهردار بیل د Blasio آخرین انتخاب برای MTA تخته پرش یک صندلی سوار قطار فقط بلوک از خانه خود را برای یک شهر-بودجه راننده به رفت و آمد مرکز شهر از این پست یاد کرده است.

گروه پیری کمیسر لورن, Cortés-Vázquez زندگی می کند که در پلهام خلیج می شود جوشیدن به عنوان بخشی از کار خود را — و با استفاده از آن تقریبا در هر روز هفته تالار شهر کرد.

این بود اخبار ناخوشایند برای حمل و نقل طرفداران.

“این مهم است برای اعضای هیئت مدیره برای آشنایی با این سیستم است که آنها در حال تصمیم گیری برای به نمایندگی از میلیون ها نفر از سواران گفت:” Jaqi کوهن سخنگوی Straphangers’ کمپین. “آنها نیاز به درک که روزانه تجربه می کنند.”

شهرستان سالن سخنگوی اصرار داشت که با وجود روزهای هفته, ماشین, استفاده, Cortés-Vázquez “اتحاد زده حمل و نقل عمومی بار بیشتر از یکی می تواند تعداد” و به طور منظم از Bx12 و Bx31 خطوط اتوبوس و همچنین 6 قطار.

که ارائه یک تضاد به Hizzoner دیگر نامزد برای هیئت دولت-اجرای حمل و نقل agency: ناتوانی کمیسر ویکتور elli medeiros بود که به شدت درگیر در این شهر کار مترو در دسترس است.

کرتس-Vázquez رزومه همچنین فاقد هر گونه قابل توجه حمل و نقل, مهندسی و تجربه ساخت.

“آن را مانند [de Blasio] داد تا زمانی که تصمیم گیری” گفت: سابق de Blasio رسمی دولت گفت. “نه تنها او نیست که هر سطح از تجربه در حمل و نقل انبوه اما او نیز کسی نیست با استفاده از سیستم.”

اما سابق شهرستان رسمی اشاره کرد وزیر سابق امور خارجه است “عمیق و قوی سیاسی” اتصالات در برانکس سیاسی توسط مجلس سخنران کارل Heastie که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو باید به مذاکره با بیش از وثیقه اصلاحات و بودجه دولت است.

او یک دستیار روبرتو رامیرز یک بار برانکس حزب دموکرات رهبر.

که ممکن است کمک به احتمال انتصاب وی تصویب برنده از کومو که حاضر به صندلی de Blasio آخرین نامزد — دن Zarelli بالا برنامه ریزی و مهندسی متخصص با یک اعتبار برای استقلال.

کومو عبدالله ادعا کرد هفته پس از دریافت نامزدی دیرین شهرستان کارمند که آنها آن را خیلی دیر به انجام یک زمینه های مناسب را بررسی کنید.

کومو را کاهش یافته است به نظر Cortés-Vázquez را ملاقات.

اما بالا برانکس دموکرات ها به انتظارنشسته بودند تا در حمایت از.

“لورن بسیار حرفه ای و با تجربه و همیشه منافع نیویورکی در قلب است. بله من فکر می کنم او یک انتخاب عالی,” مجلس و برانکس حزب دموکرات رئیس مارکوس کرسپو گفت: پست.

کرتس-Vázquez نمی تواند نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im