د Blasio را باز خیابان’ به سرعت در حال اضمحلال باعث دعوا میان همسایگان

این فصل باز در شهر “خیابان باز.”

رانندگان در سراسر شهر در حال گستاخی حول کنار خیابان و مسدود کردن موانع راه اندازی به عنوان بخشی از شهردار, بیل د Blasio طرح به ارائه تفریحات فضای میان coronavirus بیماری همه گیر.

نا امید نیویورک گفت: پست آنها تا به حال به اجرای خیابان تعطیلی به دست خود به عنوان رانندگان نمایی برنامه — و آن را حتی موجب یدک کش-از-جنگ بین همسایگان.

“در هفته اول روشن بود که برخی از همسایگان نمی مانند مانع از باز خیابان مانع به طوری که آنها فقط می توانید آن را به پایین” Noel, Hidalgo از Greenpoint گفت: ترافیک لخته در بری بین خیابان شمالی 12th, خیابان برادوی است.

“این یک جنگ فرسایشی به نقطه ای که دیروز باقی مانده شاخه از یک چوبی آبی مانع شد ساییده توسط یک راننده است.”

راه اندازی شد در اواسط ماه مه د Blasio را “خیابان باز” ابتکار تا کنون محدود رانندگان از حدود 67 کیلومتر از جاده های اپل با هدف نزدیک کردن 100 مایل بنابراین ساکنان می تواند هوای تازه در حالی که هنوز اجتماعی فاصله.

در حالی که “خیابان باز” هستند و در اثر بین ساعت 8 صبح و 8 شب به رانندگان تحویل و یا رها کردن مردم هنوز هم مجاز به رانندگی را از طریق, به آرامی, و, ابزار, اضطراری و شهرستان خدمات وسایل نقلیه خوب بیش از حد.

اما با وجود این ممنوعیت در ترافیک های غیر ضروری برخی از رانندگان شده است با توجه به عقب ظاهرا فقط عابر میدان و حرکت های چوبی آبی و فلز NYPD محاصره به طوری که آنها می توانید از طریق شهروندان در مکان های مختلف گفت: پست.

“رانندگان اطراف مانع آنها فقط حرکت آن گفت:” لری ملاقات در مورد بسته شدن در شرق خیابان هفتم بین Caton و Ditmas راه در Ditmas پارک بروکلین.

اتومبیل در شرق خیابان هفتم خال خال شد رانندگی در اطراف موانع راه اندازی همراه تقاطع ها در روز جمعه از جمله یکی بود که شکست به بیت.

ملاقات صاحب یک کسب و کار محوطه سازی گفت که او موافق نیست با خیابان های فولادی در محله خود با این استدلال که آن را غیر ضروری از زمین بازی باز هستند و این که “آن پیچ کردن ترافیک.”

Randy Crisp and his children on Underhill avenue in Prospect Heights, Brooklyn.
سفت, ترد و فرزندان خود را در Underhill خیابان در چشم انداز ارتفاعات بروکلین.پل Martinka

اما سینتیا شاه صاحب در نزدیکی استودیوی رقص, گفت که او و ساکنان دیگر مانند بسته شده اند و با قرار دادن موانع عقب تا زمانی که آنها نقل مکان کرد.

“ما در حفظ و قرار دادن آنها را تا” پادشاه گفت:. “من زندگی می کنند در بلوک و من عاشق این خیابان بسته شدن… آن را به خوبی به تمام همسایگان و اجتماعی بیشتر است.”

“من بیشتر از یک راننده, اما من قطعا ترجیح می دهند بسته خیابان بیش از دسترسی به جاده” پادشاه اضافه شده است.

یک سالن شهرستان گفت: اجرای این خیابان باز است یک مسئولیت جمعی با بخش حمل و نقل و محلی NYPD حوزه و سازمان های جامعه همه تبادل نظر در.

“اکثریت قریب به اتفاق رانندگان احترام برنامه” میچ شوارتز در بیانیه ای گفت.

“نقطه گشت تعطیلی با فرد کنترل و نظارت بر رسانه های اجتماعی و آنها با سازمان های مربوطه مانند NYPD برای حل مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند.”

یک NYPD سخنگوی گفت که این گروه نیست پیگیری تعدادی از شکایات به صورت شکسته اما موانع که “همانطور که ما تبدیل شدن به آگاه شکسته و یا آسیب دیده موانع ما جایگزین آنها شود.”

“موانع در حال بررسی توسط جامعه داوطلبان و همکاران نقطه پرسنل و NYPD افسران از حوزه های محلی.”

اما برخی از “خیابان باز” را موجب تلخ دعوا بین همسایگان با برخی از تلاش برای به اجرا درآوردن تعطیلی و دیگران شورش در برابر آنها.

در Ascan خیابان در فارست هیلز, کوئینز رانندگان دیده می شد هفته گذشته به سادگی veering در اطراف سد و زیپ پایین بلوک که تغذیه به مشغول ملکه بلوار برای بسیاری از روز است.

مدتی بعد از ظهر پدر و مادر آمده است تا دوباره موانع فلزی — سپس tiffs وجود دارد شروع به قتل گفت.

“آنها به من را منفجر شود!” Carmine Polito, 67 گفت: یک مرد در حال بازی فوتبال با پسرش در کنار فضای غذاخوری مجموعه در Portofino رستوران که او و متعلق به اداره برای 46 سال است.

“من می گویند مردم در حال تلاش برای خوردن شام شما می توانید بازی را در خیابان یا در پارک ؟ او گفت: “پس چی؟!’ به من نگاه کرد مثل من آجیل! بنابراین من می گویند من باز مانع شدن! “Polito گفت.

“آنها قرار است به یک پلیس اینجا. وجود پلیس در اینجا,” او اضافه شده است.

Arlind Belegu یک ساختمان سرپرست در بلوک گفت: دعوا بین پدر و مادر که می خواهند کودکان خود را به بازی در فضای باز و دیگران در بلوک می تواند گرم.

“پدر و مادر را تهدید من دربان,” Belegu گفت. “او بچه در حال بازی در مراحل و دربان او خواست برای جلوگیری از پدر و مادر گفت من دربان ‘شما لمسی بچه من و من به شما دست کشیدن!'”

در ضمن یک پدر در ارتفاع تاج گفت: در آن زمان فقط یک روز از زمانی که بلوک-بلند بسته شدن در چشم انداز بین خیابان بروکلین و نیویورک خیابان راه اندازی شد برای کسی که به حرکت موانع.

A barrier at Chester street of Fort Hamilton Parkway in Kensington, Brooklyn
یک مانع در چستر خیابان فورت همیلتون پارکوی در Kensington, بروکلین, پل Martinka

“من فرستاده من بچه ها در خارج وجود دارد هنگامی که آن را باز کرد. روز بعد ما نمی تواند آن را انجام دهد” گفت: جان Buckholz. “در زمانی که بچه ها بدست موانع تا یک طرف بلوک کسی تا به حال نقل مکان کرد و آنها را کنار گذاشته و در طرف دیگر.”

Buckholz گفت: او طول می کشد بچه ها خود را به خیابان باز در محلات دیگر به طوری که آنها می توانید سوار دوچرخه خود را در خیابان. او ایراد گرفت از این شهر برای عدم برقراری ارتباط موثر با هدف و قوانین مربوط و گفت: این بسته در نزدیکی خانه اش بود از آغاز محکوم.

“آن قرار داده شد تا به صورت اتفاقی و با کمی جامعه متوجه,” او گفت:. “د Blasio نمی مراقبت در مورد این و یا می خواهید به آن را انجام دهد و آن را نشان می دهد.”

شهرستان سالن سخنگوی گفت: “ما باید کار بیشتری برای انجام, اما ما متعهد به ارائه همه نیویورکی با نفس هوای تازه آنها سزاوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>