د Blasio ارشد کارکنان در نزدیکی شورش خود را بیش از coronavirus پاسخ

زمانی که شهردار de Blasio کشیده نیم دوجین دستیاران و اعضای خود را NYPD جزئیات امنیتی به بروکلین YMCA صبح روز دوشنبه میان coronavirus شیوع همکار علاقه مندان به تناسب اندام بودند سرفه و عطسه و یک فرد بیمار روانی بود و راه رفتن در اطراف با لمس کردن تجهیزات بدنسازی منبع گفت.

“این دیوانه است که او خود ساخته کارکنان و جزئیات آمده با او به ورزشگاه و افشای آنها مانند این که” این منبع گفت.

اما این حادثه تنها یک نمونه از این شهردار بی توجهی به سلامت کارکنان خود را در طول بحران منابع متعدد گفته پست.

نیز وجود دارد در حال رشد سرخوردگی از دستیاران ارشد که تقصیر شهردار به صورت لرزشی به جای تصمیم گیری micromanaging به جای پیشرو و اصرار او می داند که بهترین به جای گوش دادن به دیگران سه منبع گفت.

“با تشکر از خدا برای Cuomo,’ مشترک خودداری میان شهردار و کارکنان ساخته شده است تنها تا حدودی در شوخی منابع گفت.

چرا که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گرفته شود در این شهر COVID-19 پاسخ به لغو این روز سنت پاتریک رژه تعطیل زیادی از جمله سالن های برادوی و حتی هل دادن شهردار به مدارس دولتی است.

اما به جای آن از تصویر بزرگ این شهرستان که هرگز به خواب است اصرار بر تصحیح همه مواد مورد شهر COVID-19 پاسخ از مطبوعات به تبلیغ کمپین یک منبع گفت.

“به جای micromanaging تیم او باید پیشرو در حال حاضر” این منبع گفت.

و شهردار را پرتاب کنار مشاوره از کارکنان در طول راه. کارکنان بارها و بارها هشدار داد شهردار که زودتر از موعد اعلام امکان پناهگاه در محل سفارش سهشنبه امر باعث وحشت غیر ضروری.

“او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به کلمه” نه “و آن را اجرا می کند مردم” این منبع گفت.

“او بی اعتنا از نظر همه در اطراف او” اضافه شده یک منبع دوم.

“این بسیار خود راه یا بزرگراه در لحظات بحران و او فکر می کند او می داند که بهترین” دومین منبع اشاره کرد.

د Blasio توصیف آنچه از یک پناهگاه در محل سفارش می خواهم برای شهر نیویورک در یک شهرستان در سالن نشست خبری و حتی حاضر به رد کردن ممنوعیت سفر به خارج از اپل بزرگ است.

ساعت بعد کومو رفت و در NY1 به توبیخ شهردار.

“وجود دارد نه به هر, ‘شما باید به ماندن در خانه خود را,’ قاعده” کومو گفت: شهردار اظهارات “غیرسازنده است.” فرماندار توضیح داد که او می خواست به سادگی یک ایالت برنامه قبل از خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار در اپل بزرگ است.

De Blasio staffer Emma Wolfe
د Blasio کارمند اما ولفگرگوری P. انبه

فرماندار در نهایت اعلام کرد که ایالت مستند سه روز بعد.

تنش نیز ساییده شده بین de Blasio و بسیاری از دستیاران دیرین خود را. او رئیس ستاد Emma ولف یکی از تنها مردم در تالار شهر که هر گونه تأثیر بر شهردار.

“او در حال هل دادن به عقب خیلی سخت تر از او به طور معمول با او” دومین منبع گفت.

“اما از عمل به هسته و او دارای یک رابطه با فرماندار ، آنها احترام او بازی و سیاسی خود را داشته باشید. او قادر به پیش بینی در شرایط حرکت فرمانداری است را به خوبی قبل از شهردار.

“او می بیند باید به طور قاطع در یک لحظه مثل این و او نیست پس او را تحت فشار قرار دادند او وجود دارد” دومین منبع اضافه شده است.

این پست قبلا گزارش شده تنش بین شهردار و ارشد وزارت بهداشت مقامات از جمله شهر بالا, دکتر, کمیسر Oxiris Barbot.

یک سوم منبع گفت de Blasio نیست تفویض اختیار تصمیم گیری به همین دلیل است که بسیاری اطلاعیه مهم تا به حال ساخته شده توسط فرماندار.

کارکنان “بی وقفه نا امید” توسط شهردار بی توجهی به سلامت خود و micromanagement سوم منبع تایید کرد.

Empty, closed Broadway theaters on West 45th Street amid the coronavirus outbreak.
خالی بسته برادوی تئاتر در خیابان غرب 45 در میان شیوع کروناویروس.Taidgh بارون/نیویورک پست

“او یک هیولا برای مقابله با راست, در حال حاضر,” منبع دوم توضیح داده شده است.

“او فوق العاده مهربان. او فکر می کند او یک پالس بر روی عواطف و احساسات و نگرانی های روزمره نیویورکی بهتر از کارکنان خود را که قابل توجه است برای یک مرد که زندگی در یک عمارت در شرق فوقانی جانبی” منبع گفت.

خواسته نظر Freddi گلدشتاین شهردار دبیر مطبوعاتی گفت: “این یک بحران بی سابقه ای.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد عظیم گیری در هر روز مانند بسته شدن مدارس برای 1.1 میلیون بچه ها و بسته شدن کسب و کار است که به مردم معیشت خود را. هیچ یک از این آسان است. شهردار می دهد هر عضو تیم شانس عمدی اما در پایان تنها او می تواند تصمیم گیری مانند این نمایندگی از 8.6 میلیون نیویورکی” گلدشتاین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>