DEA agent گفته laundered پول برای کلمبیا کارتل مواد مخدر

فدرال بازداشت یک ستاره ما را اداره مبارزه با مواد مخدر عامل است که آنها می گویند شده است زندگی یک پرواز شیوه زندگی در حالی که مخفیانه پول شویی کلمبیا با کارتل مواد مخدر او ظاهرا بررسی گزارش روز جمعه گفت.

FBI گران خوزه Irizarry و همسرش, Nathalia گومز-Irizarry روز جمعه در San Juan, Puerto Rico, صفحه اصلی, قانون اجرای منبع آشنا با این مورد به اسوشیتد پرس گفت.

دادستان فدرال در فلوریدا ادعا می کنند که یک بار standout عامل Irizarry مورد استفاده خود را در “موقعیت و دسترسی ویژه به اطلاعات” را نگه داشتن میلیون ها نفر در درآمد حاصل از مواد مخدر از دست DEA.

Irizarry نبود به تنهایی در طرح فدرال متهم شده است.

عامل گفته کار کرده و با نام شرکت-توطئه گران شرح داده شده در مدارک دادگاه به عنوان یک کلمبیا عمومی رسمی و سر از ساز و برگ است که plied آن در تجارت مواد مخدر در حال اجرا و پول شویی که شد پدرخوانده به Irizarry کودکان زمانی که او بود مستقر در کلمبیا در سال 2015.

DEA استخدام Irizarry با وجود نشانه های او نشان داد نشانه هایی از فریب در دروغ سنجی و به او اجازه رسیدگی به معاملات مالی.

این آژانس همچنین نگاه گذشته این واقعیت است که او تا به حال برای ورشکستگی زمینه ادعا بدهی تقریبا $500,000 AP گزارش.

“این چشم های سیاه و سفید برای DEA به یکی از خود را درگیر در چنین سطح بالایی از فساد گفت:” مایک افروزی DEA است رئیس سابق عملیات بین المللی گفت: AP.

“او به خطر افتاده است و تحقیقات است. او به خطر افتاده است دیگر عوامل و او به خطر افتاده است خبرچینان,” شب زنده داری گفت. “من هرگز دیده می شود یک عامل DEA شارژ با بسیاری از شمارش است.”

Irizarry مورد استفاده خود بد بدست دستاوردهای برای خرید $30,000 تیفانی حلقه الماس یک BMW, سه لندرور و یک $767,000 خانه در کرتگنا یک مقصد محبوب برای گردشگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de