زبان مرده? لاتین یک ضربه در این برانکس مدرسه منشور

یک زبان مرده است و آوردن این برانکس بچه ها به زندگی است.

دانش آموزان در, کلاسیک, مدارس همه آموخت لاتین – و بیش از یک چهارم از شبکه بچه های گل در بالاترین لایه در اخیر ملی آزمون در زبان باستانی.

“هنگامی که ما تاسیس شد نزدیک به 15 سال پیش ما مجموعه ای را برای ارائه به کودکان در جنوب برانکس چیزی است که آنها تا به حال هرگز قبل از اینکه گفت:” شبکه بنیانگذار لستر ،

“ما می خواستیم برای ارائه آمریکای لاتین را در سطح جهانی آموزش و پرورش ریشه در موسیقی کلاسیک. به عنوان این استثنایی ملی نمرات نشان می دهد, ما در حال انجام این هدف است.”

نتایج حاصل از ملی, لاتین, Exam, منتشر شده در ماه مه نشان داد که 34 از 120 برانکس کلاسیک دانش آموزان در 6, 7 و 8 درجه که در زمان آزمون به رسمیت شناخته شد برای دریافت نمره بالا است.

یازده در 6 و 7 درجه یک گواهی موفقیت برجسته برای دریافت یک امتیاز از 36 تا 40 از یک ممکن است 40.

در علاوه بر این به لاتین برانکس کلاسیک کودکان و نوجوانان – که شماره 1000 در سراسر چهار مدارس – نیز غوطه ور در افراد هستند که به سرعت محو از آموزش و پرورش آمریکا از جمله بحث فلسفه و فصاحت و بلاغت.

در حالی که آنها در ابتدا سوال خود گذشتگی از زمان به گذشته زبان شبکه معلمان گفت: دانش آموزان به زودی جذب می شوند در جهان دور از ارسطو و افلاطون.

معلم کریس Perednia گفت: کودکان و نوجوانان – به ویژه اسپانیایی زبان – در حال حیرت زده به تشخیص اتصال مستقیم از زبان مادری خود به زمان گلادیاتورها و روم سالن بزرگ است.

“در ابتدا ما معرفی داستان و ماجراهای خدایان و می شود که آنها علاقه مند به شنیدن در مورد زئوس و هرا,” او گفت:. “و پس از آن آنها شروع به دیدن چگونه دنیای خود را متصل به آن زمان. تبدیل شدن آنها به سرمایه گذاری در آن است.”

دانش آموزان در حال مجذوب به کشف ریشه لاتین بسیار مدرن و روز زبان و به سرعت حس یک قدرت نوظهور در خود عمیق تر زبانی و درک مطلب.

پدر و مادر Hikma عمر از برانکس گفت: 7th grade پسر به طور ناگهانی شروع به شناسایی ریشه های لاتین کلمات در میز شام پس از چند سال در برانکس کلاسیک.

“او واقعا عاشق زبان و خواندن” او گفت:. “زمانی که بقیه از ما در حال تماشای تلویزیون او را در اتاق خود را خواندن. او بیشتر علاقه مند در آن است.”

در حالی که بسیاری از کودکان به طور فزاینده ای از emoji-وابسته طولانی گفت: برانکس کلاسیک دانش آموزان — حدود 90 درصد از آنها دریافت رایگان و یا ارزان قیمت, ناهار مشترک نشانگر فقر — تلاش به فرمان طبقه با کامل عبارت و یا غیر قابل نفوذ استدلال.

تنها قلدری مجاز باید در چارچوب لفاظی و دلیل.

“وجود دارد چیزی زیبا چیزی قدرتمند در مهارت های ارتباطی قوی” بلند گفت. “این بچه ها که حس و آنها را در خود را دارند.

از راه دور یادگیری به اندازه کافی دشوار است به زبان انگلیسی اما بلند گفت: مدارس با موفقیت ساخته شده انتقال پس از coronavirus بحران توقیف شبکه های K-8 مدارس.

به کلاه خود را تجربه برانکس کلاسیک 8 کلاس به طور معمول در هیئت مدیره یک هواپیما به رم برای دیدن موضوعات تخصصی خود را مطالعه کردن.

در این سال فارغ التحصیلی کلاس قادر به سفر با توجه به کروناویروس اما با توجه به مراسم سفر وجود دارد در آینده است.

“به ارمغان می آورد که در آن همه با هم” Perednia گفت. “وجود دارد یک لحظه خاص زمانی که آنها در نهایت چیزی که آنها بوده ام به خواندن و مطالعه برای سال مانند سالن بزرگ است. که دارای تاثیر است که من فکر می کنم باقی می ماند با آنها را برای مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>