Dean & Deluca فایل برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت

Dean & Deluca یک پیشگام خوب-مواد غذایی خرده فروشی در شهر نیویورک با چندین دهه است برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند.

Coronavirus همه گیر دادند و 43 ساله بقال بیش از لبه با توجه به اسناد دادگاه اما امیدوار به فروش نام تجاری شناخته شده برای چنین اقلام لوکس به عنوان $165 قوطی سیبری خاویار — برای $50 میلیون.

جوئل دین و جورجو DeLuca افتتاح اولین فروشگاه در منهتن در محله سوهو در سال 1977.

اما در سال های اخیر به آن دست چندین بار تغییر — اخیرا خریداری شده در سال 2014 برای 140 میلیون دلار توسط تایلند مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت سرعت توسعه و زنجیره ای تلاش کرده است در برابر قیمت پایین تر از رقبا است.

وجود 42 فروشگاه در سراسر جهان زمانی که سرعت خریداری زنجیره ای.

تا اواسط 2019, Dean & DeLuca حال اجرا از پول نقد و سرعت قادر به ارائه وام های اضافی به صندوق ادامه ضرر و زیان است. این شرکت توقیف تمام آن متعلق به رسانه های خرده فروشی و بسته کردن آن تجارت الکترونیک وب سایت.

هنوز هم وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از حق رای دادن رسانه که مدیون در حدود 1.5 میلیون دلار در هزینه خانواده سلطنتی, با توجه به پر کردن.

اما دارایی های خود نمی آیند نزدیک به پوشش Dean & Deluca عظیم بدهی.

این شرکت با انباشته 100 میلیون دلار زیان عملیاتی و مدیون $700,000 به فروشندگان است. بقال مدیون حدود 275,000,000 به آن وام دهندگان صاحبخانه فروشندگان و طلبکاران دیگر با توجه به پر کردن.

Dean & Deluca یکی مانده کارمند مستقر در شهر نیویورک با توجه به اسناد دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>