دین Skelos قرنطینه در زندان با کروناویروس مانند بیماری

دولت سابق رهبر اکثریت سنا و محکوم متقلب دین Skelos است که در قرنطینه Otisville فدرال تادیبی موسسه پس از شکایت از coronavirus مانند معده بیماری از این پست یاد کرده است.

Skelos, 72 بود که به جرم فساد دولتی برای استفاده از دفتر کار خود به خود پسر آدم پول و اشتغال گزارش شده است که بیمار در روز چهارشنبه یک منبع آشنا با وضعیت خود گفت.

“او گله و شکایت از درد معده و او را در انزوا” این منبع گفت.

Skelos است تحت درمان و نظارت در زندان است. او نه انتقال به بیمارستان به شهادت” ،

یک دوست خانوادگی نزدیک به Skelos گفت: “ما [می دانم که او مریض شدم] و ما نمی توانیم هر چیزی را پیدا کردن.

“ما تا به حال مسائل مربوط به سلامت — من نمی دانم چه مسئله این است که در حال حاضر. به من گفته شد او غش در خط گرفتن درجه حرارت خود را گرفته بود و این که از یک زندانی.

“من فقط می خواهم به می دانم که او بسیار خوب” خانواده منبع اضافه شده است.

یک منبع در زندان نیز گفت: Skelos به حال تب بالا.

منبع دیگری شکایت کرده است که تیم حقوقی خود را قادر نبوده است برای رسیدن به Skelos برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت خود را.

Skelos به تازگی به دنبال پایان خود را در زندان فدرال حکم اولیه به دلیل ترس بیش از coronavirus — اما دادستان با منهتن آمریکا جفری برمن دفتر استدلال کرد که او به خوبی ممکن است امن تر از پشت میله های زندان رفتن به نیویورک است.

Skelos در زمینه مهر و موم شده اورژانس حرکت به دنبال پایان مدت خود را در خانه حبس. این درخواست در حال بررسی است. وی coronavirus موارد در فدرال زندانها در تلاش خود را منتشر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im