دین Skelos به دنبال آزادی های اولیه بیش از coronavirus نگرانی اما دادستان عقب راندن

سابق ایالت نیویورک سناتور دین Skelos است به دنبال پایان دادن خود را در زندان فدرال حکم اولیه به دلیل ترس بیش از coronavirus — اما دادستان ها با این استدلال که او به خوبی ممکن است امن تر از پشت میله های زندان رفتن به نیویورک است.

Skelos در زمینه مهر و موم شده اورژانس حرکت به دنبال پایان مدت خود را در خانه حبس به گفته دادستان’ مخالفان که واصل شد شنبه.

Skelos استفاده می شود که دفتر خود را به پسر او آدم نقدی و مشاغل ذکر شده coronavirus موارد در فدرال زندانها در تلاش خود را برای منتشر خواهد شد, اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات است که نشان داد که اداره زندانها بود نه گام برای کاهش سرعت گسترش دادستان نوشت.

آنها اضافه شده Skelos ارائه اطلاعات نشان می دهد که او می تواند بهتر محافظت از ابتلا به ویروس در خارج از سلول خود در زندان فدرال در Otisville.

“این خرس ذکر است که در حالی که Skelos مشخص نیست مورد نظر خود را به جای آزادی او را به محل اقامت اولیه است که در ایالت نیویورک است که همانطور که اشاره شد در او ثبت است در حال حاضر جهانی کانون coronavirus” نوشت: دادستان که با اشاره به مراحل فدرال زندانها مصرف شد برای جلوگیری از این بیماری است.

“آغاز حدود دو ماه پیش در ژانویه سال 2020 BOP شروع به برنامه به طور خاص برای coronavirus/COVID-19 برای اطمینان از سلامت و امنیت زندانیان و BOP پرسنل” دادستان نوشت: در مخالفان خود را.

قاضی Kimba چوب هنوز حکومت در مورد اینکه آیا او می تواند برش شل.

تعدادی دیگر از زندانیان در نیویورک زندان فدرال به دنبال انتشار در میان شیوع ویروس در دولت و چند مورد در زندان فدرال سیستم.

یک قاضی فدرال منهتن در هفته گذشته را رد رپ Tekashi 6ix9ine پیشنهاد برای خانه آزادی پس از او درخواست خود را با استناد به آسم به عنوان یک بیماری که او را در معرض خطر جدی پشت میله های زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im