DeAndre Jordan رد Kyrie Irving, Kevin Durant کردم اتکینسون اخراج: ‘گاو’

DeAndre Jordan شد استارت دوباره در شبکه’ اولین بازی پس از Kenny اتکینسون اخراج شد اما جانبازان مرکز تهاجمی ترین دفاع ممکن است postgame.

پس از شبکه های تکان دهنده شلیک اتکینسون در شنبه گزارش های متعدد حاکی از آن بود که این تیم بازیکنان جدید — به خصوص Kyrie Irving — که تحت فشار قرار دادند اتکینسون ، اردن که با ایروینگ و کوین دورنت و یکی از هشت بازیکن جدید به شبکه اضافه شده آخرین offseason تحت فشار قرار دادند پشت در که ایده.

“من فکر می کنم … هر چه این گزارش هستند bulls—,” اردن گفت: یکشنبه پس از تور ضرب و شتم خریداران 110-107 در بارکلیز سنتر. “من با Kyrie اما ویلسون [چندلر] یک بازیکن جدید گرت معبد یک بازیکن جدید. ما همه بازیکنان جدید است. بنابراین اگر شما در حال رفتن به می گویند بازیکنان جدید قرار داده و آن را در تمام هشت نفر از بازیکنان جدید است.”

مدیر کل شان مارکس اصرار داشت در روز شنبه که تصمیم به آتش اتکینسون — یا “متقابلا بخشی از راه” به عنوان سازمان ادعا را شامل بازیکنان است. مارکس گفت: اتکینسون اعتراف کرد “صدای من است نه آنچه که از آن پس در اینجا بود” اما اردن کاهش یافته است می گویند اگر او احساس تغییر مورد نیاز بود.

“من حس یک تغییر در آینده است. که بالاتر از پرداخت درجه” گفت: اردن که امضا چهار سال 40 میلیون دلار معامله در تابستان گذشته برای پیوستن به ایروینگ و دورنت در بروکلین.

Nets
کوین دورانت DeAndre Jordan و Kyrie Irvingکوری Sipkin (2) سازمان حفاظت محیط زیست

“من قطعا شوکه کرد. من فکر کنی انجام یک کار بزرگ با ما. این اولین سال من با او بدیهی است و بچه ها که در اینجا بوده است و او را دوست دارم بنابراین من مطمئن هستم که آن را دشوار برای آنها. اما در پایان روز این است که یک کسب و کار است. مربیان اخراج بازیکنان, برش, معامله, هر آنچه در آن است. بنابراین ما هنوز هم باید یک کار را انجام دهد.”


اردن (11 امتیاز و 15 ریباند و چهار پاس گل سه بلوک) ثبت 13th دو دو از فصل پنجم خود را شروع. 31-year-old کردم nod در محل جارت آلن (11 امتیاز و شش ریباند) 21-مرکز که آغاز شده بود 58 62 بازی در این فصل تحت اتکینسون.

مربی موقت ژاک Vaughn گفته است که این تغییر به دلیل تحلیلی که آنها می خواستند اردن و چندلر هم برای دفاعی rebounding و حاشیه حضور. و داشتن آلن آمده روی نیمکت خواهد اجازه می دهد تا واحد دوم به بازی سریع تر, او گفت:.

“این فقط یک پرسنل چیز ریتم با برخی از بچه ها” اردن گفت. “من فکر نمی کنم آن بود — آن را هرگز بازیکن در مقابل بازیکن. آن را فقط برای بهبود تیم ما. هر دوی ما در طول فصل JA و من شده اند مادر در مورد وضعیت این است که ما هر دو قرار داده شده است ،


Vaughn اولین مربی چالش ناموفق بود. Taurean شاهزاده پاک مسدود تادئوس جوان لیآپ در سه ماهه سوم کاهش یافت اما به او و ناپاک نامیده می شد. Vaughn به چالش کشیده اما تماس ایستاده بود پس از پخش بررسی است.


معبد از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با یک مچ پا رگ به رگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de