‘عزیز جان’ کمک می کند تا جهان را کمی عادلانه تر خواننده می گوید

عزیز جان: من خواندن ستون خود را به طور منظم و درک آنچه شما انجام دهید برای کاهش بی عدالتی و نا امیدی فرد به طور متوسط سهام هنگامی که در تلاش برای مقابله با کسب و کار و یا سازمان است.

من اعتقاد دارم که باید وجود داشته باشد یک مصرف کننده اطلاعات منبع که لیست اطلاعات تماس برای سازمان های مختلف است که نظارت و/یا تنظیم مصرف کننده مصرف است.

وب سایت شرکت عمدا آن را بسیار دشوار است برای گرفتن نظرات به فرد دادآوران, مدافع, یا اجرایی شرکت. است وجود دارد یک وب سایت که در آن یکی می توانید نظرات را در سراسر طیف گسترده ای از رسانه ها? D. Z.

عزیز D. Z.: وب سایت Yelp البته یک راه برای رفتن است. ارسال یک شکایت وجود دارد و شاید این شرکت را اطلاع می دهد. Angie’s List و سایت های مشابه نیز کمک کند. و شما همیشه می توانید گسترش (بد) اخبار در Facebook و یا توییتر. این فهرست بی پایان است.

در واقع من فکر می کنم آن ممکن است کمی بیش از حد آسان این روزها به شکایت و لکه کسی شهرت.

اما این مهم ترین چیز است. گذشته از تخلیه سرخوردگی خود را, من مطمئن هستم که چقدر خوب است هر یک از این سایت ها در گرفتن مشکل حل شد.

من خوشحالم که این پست در حال ساخت جهان کمی عادلانه تر با “جان عزیز” ستون. اما واقعا این چیزی است که رسانه ها قرار است به انجام اگر چه من فکر نمی کنم آن را انجام داده به اندازه کافی در این روز و سن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im