‘عزیز جان’ خواننده لیموناد برای GM لیمو

عزیز جان: من می خواهم به فکس برای شما 21 صفحه از مکاتبات در برخورد با جنرال موتورز بر روی یکی از خودروهای معیوب خود را.

من نقلیه 2019 Chevy Camaro شده در فروشگاه هشت برابر شده است و تریلر سه بار به نمایندگی است. من با ارسال یک نامه و دو ایمیل به مری بارا GM ارشد اجرایی است. من نیز نوشته شده GM جمهور Mark Reuss و اجرایی معاونت بری Engle که مسئول شورلت در سطح جهان است. بدون پاسخ.

من متعلق به 16 خودروهای جنرال موتورز و من هم یک سهامدار. آنها می خواهند مرا به تعویض وسیله نقلیه خود را برای یکی دیگر از 2019 کامارو است که تنها انتخاب با توجه به خدمات به مشتریان. من ترجیح چک کنید و درخواست آن را به یک مانده 2019 کوروت. با تشکر. T. V.

عزیز T. V.: من با جنرال موتورز از طرف شما و شما یک ماشین جدید — اما آن را یک کامارو نه کوروت.

اما به شما گفت که شما راضی بودند.

“آنها گفت: این امر می تواند آسان تر برای آنها را به تجارت به صورت مساوی ، این امر می تواند بیش از حد دشوار است به کار مقابله با اعتباری” شما به من گفت.

شما جدید کامارو دو هفته پیش. گفت: شما آن را در زمان هشت هفته. جنرال موتورز همچنین پرداخت مالیات بر فروش و هر گونه هزینه های درگیر. “هیچ پولی از جیب من است. با تشکر از کمک شما” می نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>