مرگ زن در بروکلین زندگی کمک خانه حکم قتل

مرگ یک زن در یک گروه روانپزشکی خانه در بروکلین بود که حکم قتل مقامات روز جمعه گفت.

ان McGrory, 58 بود مرده در داخل همراه او فرانک تامپسون آپارتمان در Oceanview مانور بالغ زندگی کمک خانه در جزیره ادم ساده لوح در دسامبر. 3, پلیس گفت:.

زمانی که کارگران وارد 64 ساله تامپسون اتاق در حدود 3:48 p. m., آنها برای اولین بار او را نشسته روی تخت و McGrory را به بدن مرده دروغ گفتن بر روی زمین با شلوار خود را پایین در اطراف مچ پا او سپس اقدام به حذف شلوار خود را به طور کامل با توجه به اسناد دادگاه.

شکایت کیفری توصیف یک تصویر تیره و تار نشان دادن او کبودی و تورم اطراف چشم او کبود و پنجه تورم به پشت سر و شکسته ناخن.

او اظهار داشت: به مشاوران که او نمی دانست چگونه McGrory بدست کرده بود به آپارتمان خود با توجه به شکایت کیفری.

نظارت و بررسی فیلم توسط دادستان بنا به گزارش ها نشان می دهد دو وارد تامپسون آپارتمان با هم در حدود 2:35 بعد از ظهر و McGrory به طور خلاصه در باز آپارتمان درب در حدود 2:50 p. m. قبل از بستن دوباره آن را.

این مشاوران به نام 911, و تامپسون دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل در دسامبر. 3 و remanded بدون وثیقه در Dec. 7 تفهیم اتهام, مقامات گفت. او با توجه به عقب در دادگاه در آوریل 17th. او به اتهام قتل در روز جمعه.

در اگهی در گذشت McGrory توصیف شده است: “آزاده و دوست داشتنی.” خانواده او به یاد او برای او پایدار ایمان است که فردا خواهد بود بهتر است enjoiner به کسانی که او در پشت برگ به زندگی می کنند با همان امید و شجاعت و مهربانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>