مبارز شبان نذر به میزبان یکشنبه نخل توده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مبارز مسیحی megachurches در سراسر کشور قول داده اند که برای دست انداختن اجتماعی فاصله دستورالعمل و میزبان یکشنبه نخل انبوه با یک تگزاس پاستور شکایت که “شیطان در تلاش برای نگه داشتن ما از هم جدا است.”

در حالی که بسیاری از کلیساها میزبان آنلاین-خدمات تنها برای تعطیلات چند تبادل نظر شبان در اوهایو و تگزاس و لوئیزیانا فلوریدا و کالیفرنیا را روشن ساخته است آنها امید بسته کلیساهای خود با عبادت و جهانی coronavirus همه گیر سر در گم می شود.

“ما در حال هجوم قوانین به این دلیل که فرمان خدا به گسترش انجیل” گفت: لوئیزیانا پاستور تونی طلسم.

طلسم, 42 برنامه به نگه دارید سه تا خدمات خود را 1,000-عضو زندگی خیمه megachurch در باتون روژ حومه در یکشنبه نخل. او در حال حاضر دریافت شش جنحه برای هجوم دستور دولت در برابر مونتاژ در گروه های بزرگ.

شبان ادعا مستندات تجاوز در کلاله.

“شیطان در تلاش برای نگه داشتن ما از هم جدا او در تلاش برای نگه داشتن ما را از پرستش با هم. اما ما در حال رفتن به اجازه دهید او برنده” کلی برتون پاستور در Lone Star کلیسای باپتیست در تنها ستاره, وابسته به تکزاس, نوشت در یک پست در Facebook.

کلیسا شده است و جستجو برای راه های خلاق در سراسر کشور سفارشات در برابر دعوت افراد در گروه های بزرگتر از 10 نفر شده است و میزبانی توده در آن پارکینگ — خدمات آن خواستار “کلیسا در بسیاری.” این برنامه برای انجام این کار دوباره برای یکشنبه نخل.

اوهایو megachurch سنگ جامد است که میزبانی 1,000-فرد توده, برنامه ای برای باز کردن درهای خود را برای تعطیلات و خدمات به عنوان.

این کلیسا گفت: این امر ارائه یک “مقیاس بازگشت” خدمات.

“خوشبختانه ما امکانات به اندازه کافی بزرگ است که ما به راحتی قادر به اطمینان حاصل شود که هر کسی که از لحاظ جسمی در مرکز تمرین فیزیکی فاصله; ما در حال ارائه تمیز کردن اضافی و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه; و ما در حال برگزاری برخی از خدمات در خارج اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله است.”

اگر چه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اجباری “در خانه ماندن” سفارش حذف شدند کلیساها او بدحجابی شبان روز شنبه برای ادامه با توده مجله-خبری گزارش شده است.

“هر یک کشیش که به ارمغان می آورد مردم با هم در مجاورت نزدیک به یکدیگر یک گروه بزرگی از مردم در حال ساخت یک اشتباه بزرگ,” DeWine گفت. “آن است که یک مسیحی چیزی که به انجام است.”

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de