Dellin Betances را بزرگ متس’ گام: ‘مثل من فارغ التحصیل’

پورت سنت. لوسی — Dellin Betances برنامه ریزی شده است برای گریپ فروت لیگ اولین بازی روز شنبه در برابر اتباع. Right-hander که پاره چپ خود را به آشیل در سپتامبر گذشته پیشرفت برای یک بازی شبیه سازی شده در اوایل این هفته.

“مثل من فارغ التحصیل” Betances گفت.


این مراسم به بازنشسته جری Koosman را پلاک 36 برگزار خواهد شد ژوئن 13 قبل از یک بازی در برابر اتباع در سیتی زمینه است. Koosman ملحق خواهد شد تام Seaver مایک پیازا گیل هاجز و کیسی Stengel میان متس بازیکنان و مدیران با شماره خود بازنشسته شد.


یعقوب deGrom زمین خواهد شد در یک بازی شبیه سازی شده جمعه به جای مواجه آستروس در وست پالم بیچ. DeGrom شده بود به انتظارنشسته بودند تا به صورت آستروس در سه شروع می شود.


Johneshwy Fargas آمار برای چرخه برای متس در 7-7 نمایشگاه کراوات با کاردینالز در روز پنج شنبه. Fargas یک outfielder که صرف در فصل گذشته در دو-یک به صورت غول homered در نهایی خود را در خفاش برای تکمیل چرخه.


تایلر Bashlor تسلیم سه homers در یک چهارم زمین باز یافته است که در آن کاردینالها به ثمر رساند و شش اجرا می شود در برابر او در هفت بازدید.


توماس نیدو سوار یک توپ به سمت چپ-مرکز شکاف در برابر آدم Wainwright در اول خود را در خفاش. نیدو کار کرده با یک نوسان مربی این offseason در تلاش برای تولید قدرت بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im