دو تا از بزرگترین ما شرکت های هواپیمایی برنامه ای برای تعلیق تمام پروازها به مقصد چین در میان کشور قارچ coronavirus بحران است.

خطوط هوایی آمریکا است توقف سفر به و از سرزمین اصلی چین در روز جمعه به دلیل شیوع این بیماری که تا کنون کشته و 213 نفر ،

تعلیق گذشته از طریق مارس 27 و آمریکایی است که هنوز بررسی آن, برنامه, برای, بعد, تاریخ, هواپیمایی گفت.

خطوط هوایی دلتا را نیز به طور موقت متوقف آمریکا به چین سفر از Feb. 6 مارس 30 به دلیل ویروس بحران این شرکت در روز جمعه گفت. پروازهای ادامه خواهد داد تا فوریه. 5 “برای اطمینان از مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار گفت:” دلتا اضافه کرد که این عمل 42 پرواز در هفته بین ایالات متحده و چین است.

Staff members take passengers' body temperature at Tianhe International Airport in Wuhan, capital of central China's Hubei Province.
Xinhua News Agency/گتی ایماژ

لغو یک روز پس از وزارت امور خارجه آمریکا هشدار داد آمریکایی ها به سفر به چین به دلیل coronavirus که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی در روز پنج شنبه.

این اتحادیه کارگری به نمایندگی از آمریکا شکایت خلبانان شرکت هواپیمایی روز شنبه خواستار توقف آن پروازهای بین آمریکا و چین است. کت و شلوار توسط متفقین انجمن خلبانان ذکر شده “جدی و در بسیاری جهات هنوز هم ناشناخته, سلامت, تهدید coronavirus.”

آمریکا قبلا گفته آن را به حالت تعلیق پروازها به مقصد پکن و شانگهای از لس آنجلس در ماه آینده اما همچنان عامل سفر از دالاس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی