دلتا رئیس اد Bastian وزن در مناسب های هواپیمایی ادب پس از بحث های ویروسی نشان داد یک مرد مسافر مشت زدن یک زن در آمریکا عقاب پرواز پس از او reclined آن است.

Bastian ظاهر می شود در CNBC “Squawk Box” پرسیده شد که اگر آن را مناسب برای یک مسافر به درخواست فرد در مقابل آنها نه به خم شدن.

“من فکر می کنم مشتریان حق دارند به تكيه” باستین گفت. “من فکر می کنم مناسب ترین چیزی که به انجام اگر شما در حال رفتن به تكيه به کسی که شما بپرسید اگر آن را خوب در ابتدا و سپس شما آن را انجام دهد.”

اما Bastian — اجرا می شود که بزرگترین شرکت هواپیمایی در جهان — گفت که او “هرگز reclines” صندلی خود را به دلیل موقعیت خود را.

“من هرگز تكيه چون من فکر نمی کنم این چیزی است که من به عنوان مدیر عامل باید انجام دهند” باستین گفت. “من هرگز چیزی اگر کسی reclines به من.”

Bastian تفسیر و بحث است که موجب آن می آید در میان یک گرایش شرکت های هواپیمایی به طور فزاینده ای محدود “صندلی زمین” در کابین خود.

در ماه اکتبر مشخص شد که FAA محققان داوطلبان استخدام برای یک مطالعه به این که آیا سخت تر فضا در هواپیما کاهش ایمنی مسافر.

اما قبل از اخبار از مطالعه FAA حکم داد که کاهش کرسی نیست تاثیر مصرف کننده ایمنی است که باعث یک قاضی فدرال به پاسخ “است که باعث می شود هیچ حس.”

در سال 2017, محققان در دانشگاه نیویورک و Cordozo دانشکده حقوق یک مطالعه منتشر شده که به بررسی این که آیا مبارزه با بیش از صندلی های خمیده می تواند مانع شارژ مسافران به خم شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im