دلتا پرواز ریشه در JFK بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض ترساندن

یک پرواز از فرودگاه JFK به سیاتل مبتنی بود برای ساعت و پس از آن مجبور به بازگشت به ترمینال دوشنبه شب پس از یک مسافر نشان داد آنها ممکن است در معرض coronavirus, مقامات گفت.

خطوط هوایی دلتا پرواز 2503 بازگشت به ترمینال “پس از یک مشتری به اشتراک گذاشته شده آنها ممکن است قبلا در معرض coronavirus و ما حمل و نقل هوایی مشاوران پزشکی توصیه می شود مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرد” یک سخنگوی گفت.

یک کاربر توییتر که گفته بودند در هواپیما نوشت: حدود 7 بعد از ظهر که “کسی که در پرواز ما رو مطلع آنها در معرض کسی که با تاج قبل از ما می تواند را خاموش و در حال حاضر ما هواپیما در حال رفتن به عقب به دروازه.”

“ما فقط نشستن بر روی این هواپیما در حال انتظار برای آنها را به تصمیم گیری تکواندو به انجام” Ifrah F. احمد نوشت: یک زن و شوهر از دقیقه بعد.

“همه تنفس این بازیافت هواپیما air :(“

این هواپیما برنامه ریزی شده بود را به پرواز در 6:30 p. m. در حدود 8:45 بعد از ظهر شاهد توییتی که “آنها در حال تمیز کردن هواپیما ما و ما به داخل فرودگاه در دروازه های مختلف.”

مسافران به نظر می رسد برای قرار دادن در یک پرواز جدید به سیاتل که در زمان حدود 10 p. m. به گفته flightaware.com

“ما همچنان به دنبال تمام دستورالعمل از CDC و محلی مقامات بهداشت و هواپیما است که در حال تمیز” دلتا سخنگوی کیت Modolo در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>