دلتا دلار سرمایه گذاری 1 میلیارد طی دهه آینده در تلاش برای تبدیل شدن به اولین بار در جهان عاری از کربن هواپیمایی این شرکت اعلام کرد که جمعه است.

این شرکت بزرگترین شرکت هواپیمایی — قبلا ساخته شده تلاش برای کاهش آن کربن تاثیر با خرید بیشتر سوخت هواپیما و از بین بردن تک-استفاده از پلاستیک است اما این ابتکار جدید خواهد فورا آن را به رهبر صنعت.

“وجود دارد هیچ چالش مواجه هستیم که در بیشتر نیاز به نوآوری از پایداری زیست محیطی و ما می دانیم که وجود دارد این است که هیچ یک از راه حل های دلتا” رئیس اجرایی اد Bastian در بیانیه ای گفت:.

باستیان مدافع مسافرت هوایی به عنوان یک راه برای اتصال مردم و اقتصاد در سراسر جهان است اما آوازی است در مورد صنعت مسئولیت حصول اطمینان از پایداری محیط زیست.

هواپیمایی را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را به سرمایه گذاری پول, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد استفاده از برخی از آن را بر روی کربن-افست برنامه هایی که قیف بودجه به پروژه های زیست محیطی برای کمک به مقابله با هواپیما تولید گازهای گلخانه ای.

صنعت حمل و نقل هوایی حدود 2 درصد تولید جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای و مجموعه ای است از یک طرح برای رسیدن به کربن خنثی رشد از سال 2020 حتی به عنوان مسافرت هوایی پیش بینی شده است برای سرعت بخشیدن به.

Ed Bastian, CEO of Delta Airlines
اد Bastian مدیر عامل شرکت هواپیمایی دلتاگتی ایماژ

سرمایه گذاری آغاز خواهد شد در مارس 1, هر چند دلتا می گویند نیست چه مقدار از آن خواهد شد در ابتدا صرف.

“ما در سفر و هر چند ما ندارد و همه پاسخ امروز ما می دانیم که ما در مقیاس همراه با سرمایه گذاری از زمان و استعداد و منابع را به ارمغان خواهد آورد تاثیر معنی دار به این سیاره و اطمینان از پایداری کسب و کار ما برای دهه های آینده” باستین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی