بحث دموکراتیک: نامزدها در ماجراجویی پیش از کارولینای جنوبی اولیه

با کارولینای جنوبی اولیه و ساختن یا شکستن تخته سنگ از شنبه مسابقات بلندی هفت دموکراتیک نامزدها در زمان مرحله در پلمتو دولت برای, درهم و برهم, ضعیف تعدیل بدون نگه می دارد-منع بحث سه شنبه شب.

و در حالی که جلو در حال اجرا ایالت ورمونت برنی ساندرز و سخت-شارژ سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار درو ترین توپخانه ضد هوایی دو ساعت چارلستون برخورد خدمت به عنوان بیشتر از یک دایره شلیک تیم ملی با هیچ دموکراتیک کاخ سفید امیدوار ظهور صدمه ندیده است.

بر روی کلمه ” برو ساندرز چرخش در میلیاردر بلومبرگ در پاسخ به شب باز سوال خود را در مورد electability به عنوان یک خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در زمانی که اقتصاد ایالات متحده است که زمزمه.

“اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای گفت:” ساندرز. “برای عادی آمریکا همه چیز خیلی خوب نیست.”

بلومبرگ — در نیاز ناامید از بهبود عملکرد پس از یک فاجعه بحث اولین هفته گذشته در لاس وگاس — بازگشت آتش با یک شات در ساندرز’ زنده ماندن به عنوان یک نامزد.

“روسیه است کمک به شما انتخاب کنید [به عنوان نامزد دموکرات] بنابراین شما از دست دادن به [رئیس جمهور تهمت],” بلومبرگ گفت: مرجع جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گزارش باور است که کرملین انگشت شست است که یک بار دیگر در این مقیاس در سال 2020 است.

خیره به پایین دوربین ساندرز خطاب نمی بلومبرگ اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه: “سلام آقای پوتین. اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

بحث تنها رشد زشتتر و مرج بیشتر از وجود دارد با نامزدهای اجرای نعل بیش از ایسنا مدیران گیل پادشاه و نورا اودانل در entreaties برای آنها به رعایت محدودیت های زمانی.

“من حدس می زنم تنها راه برای انجام این کار است برای پرش در و صحبت دو بار به عنوان طولانی به عنوان شما باید” griped یک برافروخته جو بایدن مسابقه را ضعیف سابق جبهه-دونده در یکی از ex-South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg بسیاری از sermonizing پاسخ.

“چرا من متوقف می کنیم ؟ هیچ کس دیگری توقف” زیر لب معاون سابق رئیس جمهور در نقطه دیگر او به عنوان برش های کوتاه پاسخ خود را به ماندن در درون محدودیت زمانی.

هنگامی که پادشاه او را به نام یک “آقا” بایدن مشاهده “آقایان نمی توانید به خوبی درمان می شود در اینجا.”

در واقع این مرحله در Gaillard مرکز بود هیچ جایی برای آقایان و یا خانم ها در سه شنبه شب.

بایدن میخ ساندرز برای رای گیری در مقابل اسلحه-کنترل لایحه که سابق معاونت حال دفاع و پشتیبانی همه اما گفت که ساندرز بود خون در دست خود را برای 2015 تیراندازی دسته جمعی در یک کلیسا توسط یک سفید-supremacist در نزدیکی محل بحث.

“من نمی گویم او [ساندرز] مسئول نه مرگ, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح به حال انتظار دوره بوده است آنچه که من پیشنهاد” بایدن گفت: — به عنوان ساندرز گفتم یک طعنه آمیز “با تشکر از شما.”

ساندرز به عنوان خوب به عنوان او هر چند او به عنوان reveled در نقش خود به عنوان زمینه فعلی سگ بالا.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” او به طعنه در یک نقطه. “من تعجب می کنم چرا؟”

ساندرز نیز در یکی دیگر از شات در Buttigieg روابط به جیب اهدا کنندگان گفت: “آمریکایی ها نمی خواهند نامزدها به در حال اجرا برای میلیاردرهای برای مقدار بسیار عظیمی از منابع مالی است.”

Buttigieg پاسخ با تماس با این ادعا نادرست — اما پس از آن گفت: “اگر شما در حال تماشای در حال حاضر و شما یک میلیاردر من بالا بردن مالیات خود را. اما اگر شما می خواهم برای به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, لطفا به peteforamerica.com و اهدای حقوقی حداکثر $2,800.”

ساندرز’ همکار چپ نامزد ماساچوست ایالت الیزابت وارن در ضمن نگه داشته پدال به فلز در حملات بلومبرگ در مورد شایع زن ستیزی که او گفته ریاست در کسب و کار خود را-اخبار امپراتوری بلومبرگ LP و استفاده او از ironclad عدم اطلاع توافق برای نگه داشتن کارمندان زن از صحبت کردن.

توصیف او فردی گری از شغل خود به عنوان یک زن 21 ساله برای باردار شدن وارن sniped “حداقل من نیست که یک رئیس که به من گفت به آن را بکشند.’ “

این نکته است که جلب scandalized oohs ” از مخاطبان شد با اشاره به ادعای ساخته شده در دهه 1990 توسط یک بلومبرگ LP کارمند که بلومبرگ گفت: او را به “کشتن آن” — با اشاره به جنین او حمل — زمانی که او نشان داد او دوران بارداری.

“من آن را می گویند” بلومبرگ اصرار — قبل از اضافه کردن متهم “من متاسفم اگر او شنیده می شود آنچه که او فکر او شنیده می شود.”

بلومبرگ بود دوباره گرفتار در بی دست و پا سکندری عقب نشینی زمانی که وارن فشرده خود را در مورد استفاده از عدم اطلاع و موافقت نامه در خصوص اظهارات توهین آمیز او تنها مورب به بستری برای ساخت.

“من به یاد داشته باشید آنچه که آنها” او پراکنده. “اگر آنها را ناراحت من اشتباه بود.”

اما در صورت وارن بی امان فشار بلومبرگ در نهایت جامعی بازگشت “مشکل با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی است.”

در یک صفحه نمایش از مشکوک سیاسی اولویت بندی بایدن حتی برداشت و مبارزه با also-ran میلیاردر تام Steyer — پس از نه حتی مقدماتی هفته گذشته نوادا بحث بیش از سرمایه گذاری خود را در رسوایی-زخم زندانهای خصوصی.

در حالی که هر یک از نامزدها در — و در زمان خود از licks شدیدترین مبارزه شد و در, سیاسی و اقتصادی قطب با میانه های Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq موقعیت خود را به عنوان جریان اصلی جایگزین ساندرز’ چپ آرمان و بلومبرگ حزب رقص پراگماتيسم است.

“من مانند برنی. ما در آمد و با هم به مجلس سنا گفت:” Klobuchar. “اما من فکر نمی کنم که این بهترین فرد برای رهبری بلیط.”

او نیز ارائه شده اما زودگذر با روشنایی ضعیف تابیدن از وحدت میان crossfire.

“اگر ما صرف چهار ماه آینده پاره شدن حزب ما جدا, ما در حال رفتن به سازمان دیده بان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چهار سال آینده پاره شدن کشور ما جدا,” او گفت:.

کارولینای جنوبی در مرحله نهایی مسابقات سوم و نهایی بحث های خسته کننده فوریه گذشته قبل از دولت اولیه شنبه و سه شنبه سه روز بعد — با 14 متحده در بازی هستند.

آن دسته از داوطلبانی که هنوز در مسابقه را به بحث مرحله دوباره در 15 مارس در فینیکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>